Vetřelec: Covenant - Vetřelci útočí v druhém traileru

Vetřelec: Covenant - Vetřelci útočí v druhém traileru | Fandíme filmu
20th Century Fox
V nových záběrech se představuje nový druh xenomorfa v celé parádě.

Vetřelec: Covenant servíruje nový trailer, ve kterém přináší první pohled na nového vetřelce.

Panečku, tohle by vůbec nemuselo dopadnout zle. Už když posádka lodi ve Vetřelci: Covenant vystupuje v nejnovější upoutávce na neznámou planetu, je ve vzduchu cítit napětí. To se s každým dalším krokem stupňuje víc a víc a pak už to přijde. Vetřelčí vejce, kůže zad napínaná pod náporem mláděte, které se dere ven, úprky, křik, podávání zbraní. A nakonec se v celé své kráse ukáže i sám Xenomorph. Vypadá to, že to zatím není ten klasický z původních filmů, minimálně na první pohled působí méně biomechanicky. Ale zároveň také o nic méně děsivě. Jakmile běží chodbou střídavě po podlaze i stěně, jsme doma – tohle je prostě bez debat jedna z nejnebezpečnějších potvor prozkoumaného vesmíru.

Zajímavou věc pak odhalují závěrečné titulky traileru. Tam je uvedeno, že Jack Paglen a Michael Green napsali k filmu námět, zatímco scénář jako takový na závěr obstaral Dante Harper. Ten napsal původní verzi scénáře k Na hraně zítřka a Ridley Scott si jej nejspíš ke spolupráci vybral kvůli tomu, že připravil také The Forever War, snímek, který měl jeden čas režisér Aliena natáčet.

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 18.5. 2017.

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu