Vetřelec: Covenant: Nový trailer zítra, nový plakát hned teď

Vetřelec: Covenant: Nový trailer zítra, nový plakát hned teď | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Nový Vetřelec začne hodně podobně, jako ten původní.

Zítra se nedočkají nového traileru jen Strážci Galaxie 2, Ale také Vetřelec: Covenant. Film ve skutečnosti v krátkém horizontu má uvést do kin hned dva trailery – mládeži přístupný a necenzurovaný, tak uvidíme, jestli si zítra najdou cestu na internet oba dva. Upoutávky mají mít dvě a půl minuty každá. Jako předvoj dostáváme už teď nový plakát, který jasně odkazuje k plakátu na úplně první film. Tenkrát Vetřelce propagovalo vejce s facehuggerem a zdá se, že to samé na plakátě vidíme tentokrát. Nápis říká jednoduše „Schovejte se“.

A k původnímu Vetřelci bude ten nový odkazovat dalším způsobem. Společně s nově zveřejněnou fotkou (viz galerie) produkce také prozradila, že kolonizační loď Covenant původně letěla někam jinam, ale z kurzu se odklonila kvůli tísňovému signálu. Jak to vnímáte? Jde o příjemné pomrknutí na slavného předchůdce? Nebo o línou recyklaci?

Na závěr ještě první trailer, abyste si připomněli, na co se můžete zítra těšit:

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 18.5. 2017.

Zdroje: Fox, Trailer Track, Empire

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 3

Vetřelec: Covenant: Nový trailer zítra, nový plakát hned teď | Fandíme filmu Vetřelec: Covenant: Nový trailer zítra, nový plakát hned teď | Fandíme filmu Vetřelec: Covenant: Nový trailer zítra, nový plakát hned teď | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu