Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem

Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Jennifer Lawrence a Chris Pratt jsou opět v centru pozornosti reklamní kampaně.

Pasažéři (Passenger) se k nám dostanou až v lednu, ale do amerických kin půjdou ještě letos před Vánoci, můžeme se tedy domnívat, že se studio Sony pokusí zaútočit se sci-fi snímkem na Oscary. Ostatně sám režisér Morten Tyldum před časem odhalil svoje ambice a ty nejsou zrovna malé. Na trailer pořád ještě čekáme, a tak se kampaň soustředí na dvě ústřední hvězdy. Jennifer Lawrence je veřejnosti dobře známá z Hunger Games a X-Menů, Pratt z Jurského světa a Strážců Galaxie, takže by oba měly přitáhnout slušnou pozornost, i když už dávno diváci hollywoodských spektáklů neslyší na hvězdná jména tolik, jako před lety. Aktuálně byl zveřejněn nový plakát a ve větší kvalitě se objevily také dvě fotky, které jsme už dříve viděli v menším rozlišení.

Příběh Pasažérů se odehrává v hlubokém vesmíru, kterým prolétá obrovská loď Avalon. Ta je na 120 let trvající cestě na planetu Homestead 2. Na palubě má 5258 pasažérů v kryospánku. Z ničeho nic komora Jamese Prestona (Chris Pratt) vypoví službu a předčasně se otevře. Preston brzy zjišťuje, že se jeho kryokomora otevřela o 90 let dříve. James se nejdřív snaží zabavit, ale cítí se osaměle a navíc nemá přístup k mnoha funkcím lodi, protože měl jen lacinou letenku. Snaží se přátelit alespoň s androidem barmanem (Michael Sheen), a protože je mechanik, hraje si technikou.

Přes veškerou svou snahu však má neskutečně prázdný život. To se změní, když se asi po roce probouzí další pasažérka, Aurora (Jennifer Lawrence). Oba se nejprve snaží najít způsob, jak se uložit zpět ke kryospánku, pomalu se ale začínají smiřovat se svým osudem a romanticky se sbližovat. Postupně se ukazuje, že závada kryokomor byl jen začátek a oba dva se na porouchané lodi budou muset hodně ohánět, pokud mají zachránit sebe a životy více než pěti tisíc spících pasažérů. Dále hraje Laurence Fishburne. Režíruje Morten Tyldum. Datum české premiéry je stanoveno na 12.1. 2017, datum slovenské na 5.1. 2017.

Pasažéři

21.12.2016 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Romantický
Info o filmu

Galerie: 4

Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Nový plakát z plavby širým vesmírem | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest