Ant-Man: První teaser trailer v plné parádě

Ant-Man: První teaser trailer v plné parádě | Fandíme filmu
Po různých miniaturních ochutnávkách jsme se konečně dočkali prvních pořádných záběrů z Ant-Mana.

Teaser na Ant-Mana dorazil a předvádí marvelácký standard. Upoutávka v každém případě navnadí, vzbudí zájem a zachová dost tajemství na to, abychom se dál měli na co těšit. Na druhou stranu, neodhaluje až příliš málo? Skalní fanoušci Marvelu na film půjdou, ale ostatní je třeba přesvědčit a to aktuální teaser zatím asi nedokáže, protože cokoliv výjimečného v něm chybí. Marvel dokonce používá tu samou formuli, jakou známe třeba z teaserů na Iron Mana 3 či Avengers 2 - Postarší, seriózní herec vede vážný monolog, do něj běží prostřih vážných záběrů, vážná hudba a jen občas prořízne napjaté očekávání nějaký ten vtip nebo akční záblesk. S takovým přístupem je samozřejmě těžké přesvědčit, že snímek nabídne něco výrazně nového a zároveň diváci nedostávají žádné staré známé, ke kterým se už dávno s chutí vracejí.

V několika málo záběrech An-Man v kostýmu nepůsobí špatně, ale zatím nám Marvel vůbec neukázal, jak bude v praxi fungovat dynamické zvětšování a zmenšování uprostřed souboje. To daleko lépe naznačilo starší testovací video. Michael Douglas má v roli mentora patřičné gravitas, Paul Rudd je v roli zlodějíčka Scotta Langa správně frackovitý a rozbíjí Douglasovu vážnost vtipem. Na druhou stranu je to první marvelovský hlavní hrdina, který je otcem, takže by jeho osobní motivace měla být zdaleka nejsilnější, jak ostatně upoutávka naznačuje. V základě tedy máme před sebou slušný náběh, nic co by nás mělo odradit, avšak propagační oddělení se bude muset ještě hodně snažit, aby do kin přilákalo i nerozhodnuté, zvlášť po tom, co v dubnu diváky namlsá už ze své podstaty atraktivnější pokračování Avengers.

Ant-Man: První teaser trailer

Brilantní zloděj Scott Lang (Paul Rudd) se dovede neuvěřitelně zmenšit a zároveň nabýt na síle. Aby svému mentorovi doktoru Hanku Pymovi (Michael Douglas) pomohl uchránit před novou hrozbou tajemství Ant-Manova obleku, bude v sobě muset objevit hrdinu. Navzdory zdánlivě nepřekonatelným překážkám musí Pym a Lang uskutečnit vychytralý plán, který zachrání svět. Na scénáři původně pracovali Edgar Wright a Joe Cornish, následně si jej k natáčení upravil režisér Peyton Reed, společně s Adamem McKayem a Paulem Ruddem. Během natáčení pomáhali s potřebnými úpravami Gabriel Ferrari a Andrew Barrer. V hlavních rolích hrají Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, John Slattery a T.I. Česká premiéra je stanovena na 16.7. 2015, slovenská na 23.7. 2015.

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest