Joker 2: První plakát a první slova Lady Gaga v roli Harley Quinn

Joker 2: První plakát a první slova Lady Gaga v roli Harley Quinn | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Jsou tu bližší podrobnosti o tom, jak to bude s hudební stránkou filmu.

Studio Warner Bros. potvrdilo, že příští týden na výstavě CinemaCon uvede první trailer pro chystanou komiksovku Joker: Folie à Deux. Režisér Todd Phillips rovnou na svém Instagramu doplnil, že ven video půjde 9. dubna. Režisér tak dodrží slib, který dal fanouškům v únoru.

Čekání nám krátí několik maličkostí. Především byl zveřejněný první plakát, s Jokerem (Joaquin Phoenix) a jeho novou láskou Harley Quinn (Lady Gaga), kteří tančí za svitu měsíce. Na plakátu stojí krédo snímku – „svět je jeviště“. Oficiální tiktokový účet filmu také zveřejnil vůbec první slova Lady Gaga v roli. Harley v kratičkém úryvku říká: „Můžeš si dělat, co chceš. Jsi Joker“.

Průvodní tóny hudby připomínají skutečnost, že má snímek divákům nabídnout muzikálový zážitek. Magazín Variety s odkazem na interní zdroje píše, že přinejmenším ve starší verzi scénáře se počítalo se zhruba 15 písněmi. Přičemž vesměs půjde o velice dobře známé hity, které jsou všechny reinterpretovány, aby seděly do pojetí snímku. Na zpracování jednotlivých písní se podílí skladatelka filmu Hildur Guðnadóttir, která údajně do jednotlivých hudebních čísel přimíchává svůj charakteristicky znepokojivý hudební styl, jaký jsme mohli slyšet už v první Jokerovi. Jednou z písní, která by měla zaznít, je tradiční muzikálový kus That’s Entertainment ze snímku Konečně trhák! (The Band Wagon). Pro film také mají vzniknout jedna až dvě úplně nové písně.

Joker: Folie à Deux má být muzikálem. Děj má být zasazený do prostředí ústavu Arkham, kde je Arthur Fleck zavřený. Zřejmě právě tam potká Harley Quinn, jež v komiksech vystupuje jako jeho doktorka, kterou Joker postupně manipuluje, týrá a má s ní pokřivený milostný vztah. Scénář filmu píše Todd Phillips, který pokračování zrežíruje, stejně jako první film. Joaquin Phoenix se vrací v hlavní roli. Harley Quinn hraje Lady Gaga, vrací se Zazie Beetz jako Sophie Dumond. Do nové role byli obsazení Brendan Gleeson, Catherine Keener, Harry Lawtey a Jacob Lofland. Podtitul snímku je medicínský termín, kterým se označuje „sdílenou psychózu“, tedy psychiatrický syndrom, při němž se bludy přenášejí z jednoho člověka na druhého. Datum premiéry je stanoveno na 3. října 2024.

Foto: Warner Bros.

Zdroje: Todd Phillips, Variety

Galerie: 2

Joker 2: První plakát a první slova Lady Gaga v roli Harley Quinn | Fandíme filmu Joker 2: První plakát a první slova Lady Gaga v roli Harley Quinn | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu