Vrána: První teaser láká na hektolitry krve

Vrána: První teaser láká na hektolitry krve | Fandíme filmu
Lionsgate
Pochmurný anděl pomsty nastoluje atmosféru, aby už zítra mohl vytáhnout regulérní trailer.

Nová verze Vrány (The Crow) před časem oznámila, že do našich kin vstoupí 6. června. Už jsme i viděli první fotky, ale je čas se posunout o kus dál. Studio Lionsgate oznámilo, že zítra uvede první regulérní trailer, takže se určitě stavte u nás na webu, jakmile bude venku, tak vám ho předáme.

Zatím by zveřejněný alespoň krátký teaser. Ten výtvarným způsobem odhaluje logo filmu. V záběru vidíme lidské údy zbrocené krví. Záběry připomínají úvodní titulky Fincherových Mužů, kteří nenávidí ženy. Jako celek krátká ukázka naznačuje, že film bude s chutí kombinovat násilí a vizuální poetiku. Tak uvidíme, jak nakonec nové zpracování známého komiksu dopadlo.

Vrána je komiks, kterým se jeho autor Jamese O’Barrem pokusil vyrovnat se smrtí svojí přítelkyně. Jeho hrdina Eric Draven také přišel o svou milovanou, kterou zavraždil spolu s ním pouliční gang. S pomocí vrány, která odvádí duše zemřelých na druhý břeh, vstává Eric z hrobu, aby vykonal pomstu na všech, kteří jsou za smrt jeho milované zodpovědní. Komiks už v roce 1994 zrežíroval Alex Proyas. Z jeho adaptace se stala kultovní atmosferická záležitost, kterou bohužel provází tragický stín – během natáčení zahynul představitel hlavní role, Brandon Lee.

V hlavní roli nového zpracování Vrány vystupuje Bill Skarsgård. Dále hrají FKA twigs, Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila a Jordan Bolger. Film zrežíroval Rupert Sanders. Scénář napsali Zach Baylin a Will Schneider. Datum premiéry je v českých kinech stanoveno na 6. června 2024. Snímek s padesátimilionovým rozpočtem se natáčel v Praze a Mnichově.

Podklady a foto: Lionsgate

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu