Fantastická čtyřka: Pedro Pascal je definitivně Mr. Fantastic

Fantastická čtyřka: Pedro Pascal je definitivně Mr. Fantastic | Fandíme filmu
Marvel
Scénář filmu se opět přepisuje a natáčení se zase o kus odsunulo.

Na podzim jsme psali o tom, že do role Mr. Fantastica, vůdce Fantastické čtyřky, byl téměř s jistotou obsazený Pedro Pascal. Od té doby informaci potvrzovaly další zákulisní zdroje a teď už si můžeme s jistotou říct, že jestli nám nespadne nebe na hlavu, Pedro roli skutečně hrát bude. Nejprve bylo uvedeno, že se chystá již brzy točit Fantastickou čtyřku na Pascalově profilu na webu SAG-AFTRA, hereckých odborů, které zaštiťují prakticky všechny profesionální herce ve Spojených státech amerických. Zmínka byla zase záhy vymazána, ale informaci na vlastním Instagramu sdílel záhy sám režisér Matt Shakman, spolu s fanouškovským artworkem, který vidíte na titulce. To už asi opravdu nejde vnímat jinak, než jako definitivní potvrzení, že Pedro roli hrát bude, co myslíte?

Podle toho, co v tuhle chvíli víme, bylo natáčení filmu posunuto na letošní léto. Teď od února Pedro točí druhou řadu seriálu The Last of Us. Herec měl točit také nový film Weapons, toho se však musel vzdát, aby stihl zbylé dva projekty. DCU Leaks a insider Daniel Richtman potom informují, že než se začne točit, čeká scénář další přepisování. Zhostí se jej Scott Neustadter a Michael Weber. Mělo by jít o relativně drobné úpravy. Pánové spolu napsali aktuální seriálový hit Daisy Jones & the Six , případně se podíleli na filmech jako 500 dní se Summer, Kouzlo přítomného okamžiku nebo Hvězdy nám nepřály. Na první pohled se tak může zdát, že byli najatí, aby pro Fantastickou čtyřku vypilovali charakterní stránku příběhu.

Krom Pascala u žádného z dalších herců nemáme tak výraznou jistotu, že je ve snímku skutečně uvidíme, avšak stále jako přední kandidáti působí Vanessa Kirby (Ms. Fantastic), Joseph Quinn (Human Flare) a Ebon Moss-Barchrach (The Thing). Ten v nedávném rozhovoru pro The Wrap na přímý dotaz řekl, že pokud ví, tak nemůže nic potvrdit ani vyvrátit… Natáčení je nicméně stále ještě celkem daleko, tudíž Marvel může ještě nějakou dobu držet karty u těla.

Fantastická čtyřka je první superhrdinský příběh, který vznikl v roce 1961 pod nově zavedenou značkou Marvel Comics. Autory postav jsou scenárista Stan Lee a výtvarník Jack Kirby. Hrdinové jsou tradičně vykreslováni jako dysfunkční, ale milující rodinná jednotka. Během vesmírné mise je čtveřice ozářená kosickými paprsky, které jí dávají nadlidské síly. Z Reeda Richardse se stává Mister Fantastic s natahovacím tělem. Sue Storm, Reedova manželka, je známá jako Invisible Woman a dokáže se zneviditelnit. Její mladší bratr Johnny Storm si říká Human Torch a umí na povel vzplanout. Čtveřici uzavírá Ben Grimm, Reedův blízký přítel a spolužák, který se natrvalo změnil v kamenné monstrum a říká si The Thing. Dobrodružství Fantastické čtyřky se hodně točí kolem vědeckých probémů a jejími tradičními záporáky jsou Doctor Doom, Galactus a Annihilus. Pro film byla skupinka zpracována celkem třikrát, v roce 1994, v letech 2005 a 2007 a v roce 2015. Ani jeden z filmů neměl dobré recenze a dosud se nepodařilo ze značky udělat hit. Režíruje Matt Shakman, scénář píší Jeff Kaplan a Ian Springer. Datum premiéry je stanoveno na 1. května 2025.

Titulní foto: Fanouškovský artwork

Zdroje: SAG AFTRA I, II, Daniel Richtman I, II, The Insider, The Wrap, Matt Shakman

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest