Madam Web: Nová upoutávka o nadlidských superschopnostech

Madam Web: Nová upoutávka o nadlidských superschopnostech | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Jestli se film povedl nebo ne, hodlá studio podezřele tajit do posledního momentu.

Už to nebude dlouho trvat. Příští týden v úterý začnou vycházet recenze komiksové novinky Madam Web (Madame Web). Než se dozvíme, jak podle zámořských kritiků snímek dopadl (nebo až si na něj o den později budeme moci sami zajít), můžeme o tom jen spekulovat. Zatím si můžeme říkat, že uvolnění recenzí až těsně před premiérou velkou důvěru nevzbuzuje. Anebo je tu nejnovější trailer, opět zaměřený především na schopnosti hlavní hrdinky:

Tou dobou v jiné realitě: Madam Web se odklání od zažitých komiksových zvyklostí a vypráví příběh o zrodu jedné z nejzáhadnějších marvelovských hrdinek. V napínavém thrilleru začíná Cassandra Webb jako záchranářka na Manhattanu. Když objeví své jasnozřivé schopnosti, musí se vypořádat se svou minulostí a naváže vztah se třemi mladými ženami, kterým je souzena mocná budoucnost. Tedy pokud přežijí smrtící současnost.

V hlavních rolích hrají Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Celeste O'Connor, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott, Zosia Mamet a Tahar Rahim. Snímek režíruje S.J. Clarkson, scénář napsali Kerem Sanga, Claire Parker a samotná Clarkson. Datum české premiéry je stanoveno na 14. února 2024.

Podklady a foto: Sony

Galerie: 2

Madam Web: Nová upoutávka o nadlidských superschopnostech | Fandíme filmu Madam Web: Nová upoutávka o nadlidských superschopnostech | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu