Michael: Jacksonův životopis oznámil datum premiéry

Michael: Jacksonův životopis oznámil datum premiéry | Fandíme filmu
Alan Light, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
Natáčení životopisného filmu o králi popu za pár dní startuje.

Už od pondělka za týden startuje natáčení filmu pojmenovaného jednoduše Michael, životopisu Michaela Jacksona. Zároveň rovnou bylo také ohlášeno datum premiéry. Film bude celosvětově uvedený v dubnu příštího roku, v českých kinech zřejmě termín připadne na 17. dubna 2025.

Hlavní roli ztvární Jafaar Jackson, Michaelův synovec, jenž produkci zaujal schopností strýce hodně připomínat. Jako režisér byl angažovaný Antoine Fuqua. Z producentské pozice Michaela připravuje Graham King, podepsaný také pod hit Bohemian Rhapsody. Scénář napsal John Logan. Dle oficiálního stanoviska produkce se máme dočkat Jacksonovy oslavy, stejně jako unikátního nového vhledu do jeho života.

Vyprávění mělo začít během pozdější fáze Jacksonova života a ve vzpomínkách se vracet k jeho dospívání, které pomáhalo ukovat jeho talent a pracovní morálku. Zároveň v té době zřejmě drsný otec a život v šoubyznysu výrazně narušili Michaelovo duševní zrání. Snímek se údajně pokusí vykreslit komplexní Jacksonův portrét, od úspěchů s rodinnou skupinou The Jackson 5, až po status největší hudební ikony planety. Zároveň by se ale údajně nemělo vyprávění vyhýbat složitým tématům, jako jsou zpěvákova smrt, zneužívání sedativ a nařčení z pedofilie. Určité pochyby k tomuto tvrzení lze mít vzhledem k tomu, že se na přípravě snímku podílí protektivní správci Jacksonovy pozůstalosti. Datum premiéry je stanoveno na 17. dubna 2025.

Foto: Alan Light, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu