Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru

Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 4 obrázky
Venku jsou nové fotky a film dorazí dříve, než se dosud plánovalo.

První trailer pro Godzilla x Kong: Nové imperium (Godzilla x Kong: The New Empire) jsme viděli v prosinci. Teď je tu další upoutávka. O něco kratší, ale s pár novými záběry. Hlavní náplň je stále totožná: Země je dutá a skrývá se v ní netušený svět. V tom žijí další obří opi, podobní Kongovi, a jeden z nich bude novým velkým nebezpečím. Godzilla s Kongem se tak znovu zapotí, pokud ze Země nemají zbýt jen třísky.

Další velkou novinkou je posun termínu. Původně měl být film uveden v půlce dubna, teď studio Warner Bros. hlásí, že monster biják nasadí v USA už 29. března. V současnosti se obvykle premiéry podobných velkofilmů v Evropě odehrávají ve stejném týdnu jako v zámoří, takže lze předpokládat, že i v Česku a na Slovensku nakonec bude film k vidění od 28. března. Dole pod trailerem přikládáme ještě nejnovější fotografie.

Snímek Godzilla x Kong: The New Empire následuje po explozivním střetu Godzilly s Kongem. Zbrusu nové filmové dobrodružství postaví mocného Konga a obávaného Godzillu proti obří, dosud neodhalené hrozbě. Ta je ukryta uvnitř našeho světa a ohrožuje existenci Godzilly, Konga a nás všech. Nový epický film nám přiblíží historii Titánů, jejich zrod, tajemství Ostrova lebek a mnohem víc. Odhalí se nám mytická bitva, jež pomohla ukovat tato neskutečná stvoření a svázala navždy jejich osud s lidstvem. Režíruje Adam Wingard, v hlavních rolích vystupují Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen nebo Kaylee Hottle.

Podklady a foto: Warner Bros.

Galerie: 5

Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu Godzilla x Kong: Nové imperium – Příšery jsou zpátky v dalším traileru | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu