Fantastická čtyřka: Obsazení příští marvelovky stále přebírá herce

Fantastická čtyřka: Obsazení příští marvelovky stále přebírá herce | Fandíme filmu
20th Century Studios
Superhrdinský tým se má skládat kolem Sue Storm, objevila se nová jména hereckých kandidátů a další detaily.

Hollywoodem otřásá stávka herců, takže jakékoliv castingové informace u studiových velkofilmů nebude vůbec možné potvrdit. A to až do té doby, než se odbory se zástupci studií nějak domluví. To znamená, že dohady kolem obsazení Fantastické čtyřky (Fantastic Four) mohou pokračovat klidně i několik dalších měsíců. Insider Jeff Sneider tvrdí, že stávka nestávka, agenti v zákulisí dál tvrdě vyjednávají. Jenže i kdyby došlo k dohodě, není ji v tuhle chvíli možné oficiálně oznámit. Navíc, pakliže produkci zatím netlačí čas, jde dál jednat a proces se může natahovat. Nebo se může objevit větší množství vyloženě lživých drbů, jejichž autoři si mohou být vědomi, že je momentálně nemá delší dobu kdo zkontrolovat.

Z nějakého důvodu se nicméně v posledních dnech zase nahromadilo větší množství jmen a údajných podrobností, tak si pojďme zrekapitulovat alespoň to, co uvádějí ty zdroje, které už v minulosti projevily nějakou míru spolehlivosti:

Adam Driver, který byl dlouho spojovaný s rolí Mr. Fantastica, údajně sice měl opravdu dostat do rukou scénář, avšak nenašel se v něm a roli odmítl. Ústřední postavou podle posledních klepů má být Sue Storm, alias The Invisible Woman. A podle toho, kdo roli dostane, se vybere zbytek obsazení. Momentálně má být žhavou kandidátkou Vanessa Kirby, jež je k vidění v kinech v Mission: Impossible 7. Do role jejího bratra Johnnyho (alias The Human Torch) v tuto chvíli prý produkce touží obsadit Josepha Quinna, jenž se proslavil díky roli Eddieho ve Stranger Things. S rolí Mr. Fantastica nejnovější šuškanda spojuje Matta Smitha (Koruna, Doctor Who, Rok draka). Role The Thing prý byla obsazena blíže nespecifikovaným bělošským hercem s nadváhou, o němž se momentálně dá říct pouze to, že nejde o Paula Waltera Hausera, ale o někoho jiného.

Hlavním padouchem filmu má být vesmírný požírač světů Galactus. Do role prý produkce chce herce latinskoamerického původu, jakékoliv konkrétní jméno však zatím nemáme. Šušká se, že do filmu byl do nějaé role obsazený také Ebon Moss-Bachrach, jehož momentálně proslavil seriál Medvěd. Není zřejmé, koho by Moss-Bachrach mohl hrát, zmiňovaný Sneider však spekuluje, že by mohl hrát buď Galctova emisara Silver Surfera, anebo padoucha Doctora Dooma. Ten se však ve filmu pouze mihne a větší pozornosti se mu dostane až někdy v budoucnu.

Fantastická čtyřka je první superhrdinský příběh, který vznikl v roce 1961 pod nově zavedenou značkou Marvel Comics. Autory postav jsou scenárista Stan Lee a výtvarník Jack Kirby. Hrdinové jsou tradičně vykreslováni jako dysfunkční, ale milující rodinná jednotka. Během vesmírné mise je čtveřice ozářená kosickými paprsky, které jí dávají nadlidské síly. Z Reeda Richardse se stává Mister Fantastic s natahovacím tělem. Sue Storm, Reedova manželka, je známá jako Invisible Woman a dokáže se zneviditelnit. Její mladší bratr Johnny Storm si říká Human Torch a umí na povel vzplanout. Čtveřici uzavírá Ben Grimm, Reedův blízký přítel a spolužák, který se natrvalo změnil v kamenné monstrum a říká si The Thing. Dobrodružství Fantastické čtyřky se hodně točí kolem vědeckých probémů a jejími tradičními záporáky jsou Doctor Doom, Galactus a Annihilus. Pro film byla skupinka zpracována celkem třikrát, v roce 1994, v letech 2005 a 2007 a v roce 2015. Ani jeden z filmů neměl dobré recenze a dosud se nepodařilo ze značky udělat hit. Režíruje Matt Shakman, scénář píší Jeff Kaplan a Ian Springer. Datum premiéry je stanoveno na 1. května 2025.

Titulní foto je ilustrační, ze starší Fantastické čtyřky

Zdroje: Jeff Sneider I, II, John Campea, Daniel Richtman I, II, III

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu