Indiana Jones 5: Ford se s neutuchající vervou vrhá do akce v novém teaseru

Indiana Jones 5: Ford se s neutuchající vervou vrhá do akce v novém teaseru | Fandíme filmu
Lucasfilm
Staromilské dobrodružství ve velkém stylu se neobejde bez velkorysých kulis s spolehlivého Harrisona Forda.

Indy sice během Super Bowlu nenabídl dlouhý trailer, tak jako The Flash nebo Strážci Galaxie 3, ale i v krátké ukázce dělá fanouškům radost. Indiana Jones a nástroj osudu v novém spotu vyloženě přetéká staromilským dobrodružstvím. Indy (Harrison Ford) je pořád kliďas s pohotovou vyřídilkou. Pořád nemá rád nacisty a stále to umí s bičem. Vlaky, tuktuky, letadla… všechno se řítí ve vysoké rychlosti, což pomáhá podtrhnout dojem, že nás čeká nezastavitelná jízda, kde napětí střídá nebezpečí. Digitální omlazené Harrisona Forda ve scénách z minulosti stále vypadá velmi dobře, takže sem s tím!

Indiana Jones a nástroj osudu znovu představí Harrisona Forda jako populárního lovce pokladů, jenž se 29. 6. 2023 po čtrnáctileté pauze ještě jednou vrátí, aby (zřejmě) uzavřel současnou sérii dobrodružných příběhů. Režíruje James Mangold. Dále hrají Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Mads Mikkelsen, Boyd Holrook, Toby Jones, Antonio Banderas a Shaunette Renée Wilson. Hudbu složí John Williams.

Děj se odehrává v roce 1969, souběžně s vesmírnými závody. V téhle době se Indy dozvídá nepříjemnou pravdu: Součástí amerického vesmírného programu byli bývalí němečtí nacisté. Otázkou je, „jak moc bývalí“? Tohle všechno Indyho rozčiluje. Jako starý muž už si začíná připadat, že světu přestává rozumět. Zatímco on se vždycky snažil rozkrývat tajemství naší planety, teď je lidstvo posedlé vyhlížením ke hvězdám. Lidé si najednou našli nové hrdiny a podle Indyho soudu hledají úplně zbytečně něco „tam nahoře“, ačkoliv tam není vůbec nic. A co hůř, za tím vším stojí Jonesovi zapřísáhlí nepřátelé.

Podklady a foto: Lucasfilm

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest