Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru

Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 9 obrázků
Malý-velký superhrdina se střetává s drakem v poslední upoutávce.

V posledních měsících se toho hodně namluví o vzdálené budoucnosti DC filmů, kterou kompletně přepracují nový šéfové James Gunn a Peter Safran. Ještě než se ale někam dál dostaneme, pořád nás v letošním roce hned čtyři filmy, které vznikly ještě za starého režimu, jsou prakticky hotové, ale zatím se o nich příliš nemluví. Jedním z nich je Shazam! Hněv bohů, kterého v kinech uvidíme dokonce už v březnu.

Loni v létě snímek předvedl svůj první trailer, mezitím se posouvalo datum premiéry, ale jinak jsme mnoho nového neviděli. Teď je tu alespoň krátký teaser, který ukazuje malého-velkého hrdinu (Zachary Levi / Asher Angel) v boji s drakem a pekelně naštvanými dcerami boha Atlase, které představují Lucy Liu, Helen Mirren a Rachel Zegler, i když u té ještě není tak docela zřejmé, zda bude tak antagonistická, jako její starší sestry.

Aktuální ochutnávka je zřejmě jen předkrm pořádného traileru, který bychom podle režiséra Davida F. Sandberga měli dostat koncem měsíce. Jestli pořád nemáte dost, koukněte dolů do galerie, kde na vás čekají nejnovější obrázky.

Pokračování se odehrává několik let po prvním snímku. Jednotliví členové rodiny Shazam! se stali zaběhnutými superhrdiny, vedle Batmana a spol. Momentálně jednotliví hrdinové zápolí se svými identitami, s tím, kdo vlastně jsou. Zároveň se máme těšit na interpersonální dramata, která k velkým rodinám prostě patří. Konkrétně pro Billyho je strašidelné stárnutí, protože dospělost už je na obzoru. Protivníky pro hrdiny budou dcery Atlase. Těm se vůbec nelíbí, že děti dostaly božské síly.

Asher Angel vrací jako Billy Batson, jenž se po vykřiknutí zaklínadla Shazam! mění v superhrdinu s dospělým tělem (Zachar Levi). Vracejí se také představitelé Billyho adoptivních sourozenců - Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Grace Fulton, Ian Chen a Jovan Armand. Jako jejich proměněné verze vystupují Adam Brody, Meagan Good, Ross Butler a D.J. Cotrona. Záporačky hrají Rachel Zegler, Lucy Liu a Helen Mirren. Režíruje opět David F. Sandberg. Premiéra je stanovena na 16. 3. 2023.

Podklady a foto: Warner Bros

Galerie: 10

Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu Shazam! Hněv bohů: Zábavná komiksovka v novém teaseru | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest