Oppenheimer: Teaser pro Nolanovu novinku je oficiálně venku

Oppenheimer: Teaser pro Nolanovu novinku je oficiálně venku | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Nekonečné video odpočítává minuty do premiéry příběhu o muži, který změnil atomovou bombou svět.

Minulý týden se v některých kinech společně se snímkem Nene začal promítat první teaser pro historický velkofilm Oppenheimer. Tedy pro novinku Christophera Nolana, v níž režisérský velikán zpracovává život J. Roberta Oppenheimera a jeho podíl na vzniku atomové bomby. Teaser nejrpve unikl v bootlegové formě na internet a teď už jej studio Universal zveřejnilo i oficiálně. Vtip je v tom, že teaser byl zveřejněný jako „nekonečný“ live stream, který odpočítává v reálném čase do premiéry filmu. Přehrát si jej můžete níže, v galerii najdete novou fotografii.

Oppenheimer je epický thriller o nevyzpytatelném muži plném paradoxů, který musel riskovat zničení světa, aby jej zachránil. Scénář vychází z Pulitzerovou cenou oceněné knihy American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer od Kaie Birda a Martina J. Sherwina. V hlavnírch rolích Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Florence Pugh, Rami Malek, Alden Ehrenreich, David Krumholtz, David Dastmalchian, Kenneth Branagh, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Gary Oldman, Matthew Modine, Jason Clarke, James D’Arcy, Michael Angarano, Matthias Schweighöfer, Gustaf Skarsgard, Harrison Gilbertson, Emma Dumont, David Rysdahl, Louise Lombard, Guy Burnet, Danny Deferrari, Josh Peck, Casey Affleck a Robert Downey Jr. Režíruje Christopher Nolan. Datum české premiéry je stanovené na 20. července 2023.

Podklady a foto: Universal Pictures

Galerie: 2

Oppenheimer: Teaser pro Nolanovu novinku je oficiálně venku | Fandíme filmu Oppenheimer: Teaser pro Nolanovu novinku je oficiálně venku | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest