Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci

Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu
Vertical Entertainment
Zobrazit další 4 obrázky
Pusťte si trailer thrilleru, kde po vzoru 96 hodin Willis zachraňuje svou dceru.

Už to nebude dlouho trvat a filmová kariéra Bruce Willise skončí. Asi vám neuniklo, že se Bruce kvůli zdravotnímu stavu rozhodl s herectvím přestat. Ještě než za sebou stárnoucí hvězda zatáhne oponu, mohou Willisovi příznivci čekat v distribuci čtyři další snímky. A prvním z nich je Wrong Place.

Špatné místo“ se žánrovým zařazením nijak neliší od toho, na co jsme od Bruce několik posledních let zvyklí. Opět hraje ve snímku plném drsných mužů a žen, kde tou nejobvyklejší odpovědí na většinu potíží je hrubá síla. Willis tentokrát ztvárnil Franka, bývalého policejního náčelníka z maloměsta, kterého hledají obchodníci s drogami. Jakožto nebezpečného svědka by jej potřebovali zlikvidovat. Jakmile však začnou ohrožovat jeho dceru, teprve v tu chvíli poznají jeho skutečný hněv.

Na první pohled snímek může působit jako laciná variace na 96 hodin v kombinaci s dalšími vlivy, jednoznačně asi nepůjde o ten typ filmu, který by vás dokázal překvapit. Zároveň už jsme s Bucem viděli kousky, co působily mnohem marnějším dojmem. Tady se alespoň zdá, že se skrze strach o rodinu může tvůrcům podařit vybudovat nějaký ten náznak napětí. A krom toho se zdá, že tentokrát by Willis mohl být na obrazovkách déle než pár minut.

Dcer ztvárnila Ashley Greene. Dále hrají Texas Battle, Stacey Danger, Massi Furlan a Michael Sirow. Snímek natočil Mike Burns, jenž s Willisem loni uvedl mizerně hodnocené Out of Death. Wrong Place bude na VOD uvedené 15. července.

Podklady a foto: Vertical Entertainment

Galerie: 5

Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu Wrong Place: Seznam finálních filmů Bruce Willise se nezadržitelně chýlí ke konci | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest