Krotitelé duchů: Chystají se rovnou dva nové filmy

Krotitelé duchů: Chystají se rovnou dva nové filmy | Fandíme filmu
Columbia Pictures
Krom toho svět Ghostbusters doplní seriál a komiks. Video ukazuje, jak se oživoval zesnulý Harold Ramis.

Na nedávném CinemaConu bylo oznámeno, že Krotitelé duchů: Odkaz budou mít pokračování. Včera proběhl výroční „Den Krotitelů duchů“, při němž režisér Jason Reitman přidal několik málo podrobností.

 

Produkce ponese pracovní název Firehouse, tedy Požární zbrojnice. Děj se vrátí zpátky na Manhattan, takže se téměř určitě podíváme na starou základnu Krotitelů. Snímek bude dál pokračovat v příběhu rodiny Spenglerů. Předpokládá se, že v hlavních rolích se vrátí obsazení z Krotitelů duchů: Odkazu, tedy Mckenna Grace, Paul Rudd, Finn Wolfhard a Carrie Coon. Režíruje opět Reitman, scénář spolu s ním píše Gil Kenan.

To ale není všechno. Chystá se ještě jeden celovečerní film. Ten konkrétně bude animovaný. Má nabídnout úplně nový příběh s úplně novými postavami. Reitman říká, že po animovaném filmu vždy toužil jeho zesnulý otec Ivan, spoluautor původních Krotitelů z 80. let. V animovaném formátu totiž bude možné svět neznáma velice dobře zkoumat. Jason snímek produkuje společně s Gilem Kenanem. Scénář napsala Brenda Hsueh (Jak jsem poznal vaši matku) a režírovat bude dvojice Chris Prynoski a Jennifer Kluska (Hotel Transylvánie 4: Transformánie).

To stále není vše. Reitman s Kenanem připravují také nový animovaný seriál pro Netflix a vzniká ještě limitovaná komiksová série, která bude přímo navazovat na filmovou kontinuitu. A zveřejněna byla také dvě nová videa. V jednom režisér spolu s mladými herci vyráží do New Yorku navštívit slavné lokace z původního filmu. Ve druhém se pak můžete podívat, jak trikaři digitálního dvojníka pro zesnulého Harolda Ramise v roli Egona Spenglera.

Foto je ilustrační: Krotitelé duchů

Zdroje: Deadline, Jason Reitman, Bloody Disgusting, Variety, Collider

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest