Rebel Moon: Nová sci-fi Zacka Snydera za pochodu přeobsadila herce

Rebel Moon: Nová sci-fi Zacka Snydera za pochodu přeobsadila herce | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 1 obrázek
K obsazení se připojilo také několik nováčků.

Sci-fi novinka Rebel Moon od Zacka Snydera se točí už zhruba tři týdny. I když je ale celá operace dávno v chodu, bylo třeba dodatečně vyměnit představitele ústředního záporáka. Rupert Friend (Hitman, Ve jménu vlasti, Obi-Wan Kenobi) byl časově vytížený, a tak bylo třeba najít náhradu. Tou se stal Ed Skrein, další ostře řezaný představitel drsných mužů, známý například z Hry o trůny, Kurýra: Restartu, Deadpoola nebo Ality: Bojového anděla.

Skrein po Friendovi převzal roli Balisaria, tyranského regenta, jehož armády ohrožují podstatný kus galaxie. Malou kuriozitou je, že se Friend ve filmu potká s Michielem Huismanem, jenž naopak jeho vystřídal před lety ve Hře o trůny, kde se pánově vyměnili v roli Daaria Naharise. Vedle Skreina se k obsazení v blíže nespecifikovaných rolích přidali také další herci. Konkrétně Cleopatra Coleman (Dopesick), Fra Fee (Hawkeye) a Rhian Rees (Nene).

Děj snímku Rebel Moon je zasazený na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie, kterou začnou ohrožovat armády tyranského regenta Balisaria. Kolonie vyšle mladou ženu s tajemnou minulostí na okolní planety, aby tam našla válečníky, kteří by byli ochotní se spolu s kolonií regentovi postavit. Hlavní roli ztvární Sofia Boutella. Dále hrají Charlie Hunnam, Jena Malone, Corey Stoll, Cary Elwes, Michiel Huisman, Alfonso Herrera, Djimon Hounsou, Doo-na Bae, Ed Skrein, Rhian Rees, Cleopatra Coleman, Fra Fee nebo Ray Fisher. Režíruje Zack Snyder, scénář spolu s ním napsali Shay Hatten a Kurt Johnstad. Film vzniká pro Netflix.

Titulní foto: Netflix / Zack Snyder

Zdroj: Deadline

Galerie: 2

Rebel Moon: Nová sci-fi Zacka Snydera za pochodu přeobsadila herce | Fandíme filmu Rebel Moon: Nová sci-fi Zacka Snydera za pochodu přeobsadila herce | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu