Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu

Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
Sam Raimi je král hororu a prý se tahle jeho povaha propsala do Mnohovesmíru šílenství. Ale proč to není vidět?

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství se blíží se svojí premiérou. Je tedy čas na další upoutávku. Máme pro vás poslední featurette, tedy krátký film o filmu, kde krom záběrů z vlastního snímku dostáváme také krátký komentář jednotlivých tvůrců.

Ti se tentokrát zaměřili na hororovou povahu vprávění. Nebo tak se alespoň pokoušejí „Mnohovesmír“ prezentovat. Působí to trochu křečovitě, protože jednotlivé hvězdy mluví o tom, jak už z povahy režiséra Sama Raimiho vyplývá, že vyprávění musí být mrazivé. Jenže pak jsou k jejich slovům přikládány záběry z filmu a ty nijak znepokojivé nejsou. Nebo minimálně ne v tomhle rychlém sestřihu. Což nutně nemusí vadit. Na bláznivé jízdě kaleidoskopem mnohovesmíru není nic špatného. Jen se ji nesnažte prezentovat, jak něco děsivého, když to prostě neplatí. Anebo jestli film skutečně mrazivý je a Marvel to chce ukázat, tak by bylo potřeba, aby to trailer lépe podal.

Krom mluvících lidí ukázka obsahuje také nové záběry z filmu, které najdete i v dalších níže přiložených krátkých teaserech. Prim stále hraje mnohovesmír, jeho nebezpečnost a hrozba, že za odemknutí téhle hrozby bude Strange osobně pykat a ještě to bude mít nějaké širší následky. Upoutávky doplňuje celkem vtipná reklama na prací prášek. Pod ukázkami jsou nejnovější plakáty.

Dveře do multiversa plného tajemství a šílenství se otevírají. Iron Man a Captain America jsou po zuřivé bitvě v Avengers: Endgame pryč a předpokládalo se, že centrální úlohu v Avengers převezme Doctor Strange, dřívější geniální chirurg a ten nejmocnější kouzelník. Jenže po tom, co použil zakázané kouzlo (které je považované za to vůbec nejnebezpečnější) k tomu, aby silou vůle manipuloval s časem a prostorem, otevřely se dveře k tajuplnému šílenství zvanému „mnohovessmír“. Aby dal ve světě, kde se všechno neustále mění věci opět do pořádku, vyhledá Strange pomoc svého spojence a nejvyššího kouzelníka Wonga a nejsilnější Avengerku – Wandu, alias Scarlet Witch. Nad lidstvem se vznáší strašlivá hrozba a celé univerzum už sami zachránit nedovedou. Překvapením je, že ta největší hrozba ve vesmíru vypadá přesně jako Doctor Strange… Režisér Sam Raimi, známý svým jedinečným pohledem na svět, oslní všechny diváky ohromujícím měřítkem a zcela novým vizuálním zážitkem, který bude překračovat hranice času a prostoru.

V hlavních rolích se vracejí Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor. Doplní je Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 5. 5. 2022.

Podklady a foto: Marvel

Galerie: 9

Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Nová upoutávka se soustředí na děsivou povahu filmu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest