Doctor Strange 2: Vypadá to na návštěvu jedné superhrdinské partičky

Doctor Strange 2: Vypadá to na návštěvu jedné superhrdinské partičky | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Připravte se, že mnohovesmír šílenství bude doslova přetékat hvězdnými hosty.

Článek může obsahovat spoilery pro film Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství!

V marvelovce Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství potkáme celou řadu hvězdných hostů. To je prakticky jisté. Neuplyne týden, kdyby některý z insiderů nesliboval návštěvu toho či onoho superhrdiny, popřípadě toho či onoho slavného herce, který by údajně měl ztvárnit alternativní variantu některé ze známých postav. Aktuální zpráva se ale liší. Nepochází ze zákulisních drbů, ale z příbalového textu k doplňkovému zboží.

Konkrétně se na Amazonu objevilo tričko s pozměněným logem Avengers, na němž je napsáno, že to logo patří „nejmocnějším hrdinům zeměkoule, kteří by mohli pocházet z úplně jiného multiverza.“ Jak už bylo řečeno, nejrůznějších drbů kolem hvězdných hostů už jsme slyšeli spoustu. Objevily se zvěsti o návštěvě některých X-Menů, členů Fantastické čtyřky nebo spolku zvaného The Illuminati. Také o tom, že by se mohla objevit alternativní verze Avengers, už tu nějaké klepy byly, tak třeba je právě tohle tričko nepřímo potvrzuje.

Koncept by to bylo jednoznačně zábavný a má celou řadu variant. Tým by mohl mít úplně jiné složení. Nebo známé postavy mohou hrát úplně nový herci. Případně superhrdinské identity mohou nést jiné postavy. Něco podobného už jsme mohli zažít v animované sérii What...If?, kde kupříkladu štít spojený běžně s kapitánem Amerikou nosila Peggy Carter (Hayley Atwell).

Ať už nakonec zajímavými hosty bude kdokoliv, nelze nejspíš při takovém množství očekávat že by se v mnohovesmíru dlouho ohřáli. Nicméně minimálně pokud jde o úroveň fanouškovského hypu a divácké zvědavosti, efekt by mohl být nakonec dost podobný jako u Spider-Mana: Bez domova, kdy se diváci do sálů jen hrnuli, aby si nenechali utéct všechna ta pavoučí překvapení, o nichž básnili jejich známí. Máme těsně před sebou další velkou bonboniéru pro fanoušky a divácký mega hit? Uvidíme.

Dveře do multiversa plného tajemství a šílenství se otevírají. Iron Man a Captain America jsou po zuřivé bitvě v Avengers: Endgame pryč a předpokládalo se, že centrální úlohu v Avengers převezme Doctor Strange, dřívější geniální chirurg a ten nejmocnější kouzelník. Jenže po tom, co použil zakázané kouzlo (které je považované za to vůbec nejnebezpečnější) k tomu, aby silou vůle manipuloval s časem a prostorem, otevřely se dveře k tajuplnému šílenství zvanému „mnohovessmír“. Aby dal ve světě, kde se všechno neustále mění věci opět do pořádku, vyhledá Strange pomoc svého spojence a nejvyššího kouzelníka Wonga a nejsilnější Avengerku – Wandu, alias Scarlet Witch. Nad lidstvem se vznáší strašlivá hrozba a celé univerzum už sami zachránit nedovedou. Překvapením je, že ta největší hrozba ve vesmíru vypadá přesně jako Doctor Strange… Režisér Sam Raimi, známý svým jedinečným pohledem na svět, oslní všechny diváky ohromujícím měřítkem a zcela novým vizuálním zážitkem, který bude překračovat hranice času a prostoru.

V hlavních rolích se vracejí Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor. Doplní je Elizabeth Olsen a Xochitl Gomez. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 5. 5. 2022.

Foto: Marvel Studios

Zdroje: The Cosmic Circus, Amazon

Galerie: 2

Doctor Strange 2: Vypadá to na návštěvu jedné superhrdinské partičky | Fandíme filmu Doctor Strange 2: Vypadá to na návštěvu jedné superhrdinské partičky | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest