Keanu Reeves plánuje výstup Carrie-Anne Moss v Johnu Wickovi

Keanu Reeves plánuje výstup Carrie-Anne Moss v Johnu Wickovi | Fandíme filmu
Warner Bros.
Dvojice z Matrixu by spolu ráda spolupracovala i nadále.

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se po letech sešli ve snímku The Matrix Reusrrections, kde si zopakovali role Nea a Trinity. A to s chutí. Oba dva jsou od původního Matrixu přáteli a sejít se znovu na plátně je těšilo.

Ve společném rozhovoru pro magazín People Moss prozradila, že miluje Johna Wicka. Teprve spolu s ním jí plně došlo, jak velký talent má Keanu pro tělesné herectví. V sérii už hraje Laurence Fishburne, další velká hvězda Matrixu, a tak se reportér zeptal, zda by se nenašlo místo i pro Moss.

Na to Keanu odpověděl, že by to bylo skvělé a zeptal se Carrie-Anne, zda by chtěla hrát zabijačku. Ona odpověděla že ano a kolega se jí zeptal, jestli opravdu. Když znovu přitakala, tak jí odpověděl, ať si dává pozor, protože teď se postará o to, aby se to doopravdy stalo.

Samozřejmě, mohlo by jít o čistě zdvořilostní konverzaci, ze které nikdy nic nevzejde, ale na druhou stranu: Proč by nemohlo? Carrie Anne-Moss v The Matrixu Resurrections potvrdila, že je ve skvělé formě a poprat by se svedla lépe, než leckdo, kdo už v sérii John Wick vystoupil, takže pokud bude mít čas, proč ji do zamýšleného pátého dílu neobsadit? Čtyřku uvidíme v březnu 2023.

Foto je ilustrační: Matrix Reloaded

Zdroj: People

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest