Black Adam: V novém traileru drtí The Rock nepřátele holýma rukama na prach

Black Adam: V novém traileru drtí The Rock nepřátele holýma rukama na prach | Fandíme filmu
Warner Bros.
Dwayne Johnson názorně ukazuje, jak to bude vypadat, až pozici nejnebezpečnějšího bijce ve světě DC přebere právě on.

Akce DC FanDome nabídla skvělý trailer pro The Batmana nebo slušný teaser pro The Flashe. Musím se přiznat, že u ukázky pro Black Adama jsem osobně trochu na rozpacích. Velkou část prezentovaného videa zabírá hype všech zúčastněných. Dwayne Johnson mluví o tom, jak byl pro roli stvořený, Pierce Brosnan se dušuje, že přes všechny bondovky jeho uplynulé kariéry je právě tohle ten největší film, na jakém kdy pracoval. K tomu všemu si přičtěte členy týmu Justice Society, kteří vznikali ve 40. letech a dneska už vyznívají docela pošetile. Celý snímek tak na mě zatím působí dojmem, že bude strašně tlačit na pilu a všechno kvůli tomu bude působit hrozně vyumělkovaně.

Samozřejmě ale doufám, že se pletu, a že snímek příjemně překvapí a najde si své fanoušky. Potenciál tu pro to jistě je, protože jak můžete vidět v závěru upoutávky, Black Adam je skutečně hodně ostrý hoch. Ačkoliv je to protagonista, tak okamžitě likviduje prvního člověka, co mu přijde pod ruku. A to ačkoliv by vůbec nemusel, protože je zjevně prakticky nezranitelný. Filmaři pak chytře seškvaří útočícího žoldáka na popel, aby likvidace působila dostatečně nekompromisně a zároveň ji tvůrci mohli v mládeži přístupném filmu bez problémů ukázat, protože při rozprášení oponenta není vidět krev.

Příběh začíná před 5000 lety v zemi Kahndaq, která vzkvétala a byla protkána magií. Byla však vybudována na zádech otroků. Black Adam byl jedním z nich a už to dál nehodlal snášet. Proto povstal a postavil se za svůj lid. Lidi potřebovali hrdinu, ale měli jen jeho. A tak udělal, co bylo třeba. Za to však byl uvězněný na pět tisíc let do žaláře. Teď je konečně volný a přísahá, že tentokrát už jej nikdo nezastaví. Součástí snímku bude hrdinský tým JSA – Justice Societ of America (Americký spolek spravedlnosti) - Hawkman, Doctor Fate, Cyclone a Atom Smasher. V hlavních rolích Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer a Bodhi Sabongui. Režíruje Jaume Collet-Serra. Datum premiéry je stanovené na 29. 7. 2022.

Podklady a foto: Warner Bros.

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest