Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli

Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu
Warner
Zobrazit další 4 obrázky
Výběr představitelky nové superhrdinky je v plném proudu.

Batgirl se nám pomalu začíná rýsovat. Režiséři byli najatí, následně se proslechlo, kdo by měl být záporákem filmu. V procesu už je ale i to, co je pro většinu fanoušků nejdůležitější: Hledání představitelky hlavní role.

Magazín Deadline jako první informoval, že aktuálně probíhají kamerové zkoušky z úzkou skupinou finalistek castingového procesu. Z nich by měla definitivně vzejít představitelka Barbary Gordon, dcery slavného komisaře Gordona, která se obléká do batmanovského kostýmu a také bojuje v Gothamu se zločinem.

Podle informací Deadline jsou stále ve hře Isabella Merced, Zoey Deutch a Leslie Grace. Padlo také jméno Haley Lu Richards, ale u té prý není vyloučeno, že už z procesu vypadla. Server The Wrap naopak tvrdí, že Haley Lu Richard patří mezi dvě hlavní favoritky, ještě společně s Leslie Grace. Každopádně to vypadá, že jedna z uvedených čtyř dam by superhrdinskou roli měla získat.

Leslie Grace na sebe čerstvě upozornila jednou z hlavních rolí v muzikálu Život v Heights. Do té doby se živila především jako zpěvačka. Haley Lu Richardson na sebe upozornila ve filmech jako Rozpolcený, Hořkých sedmnáct, Holky sobě nebo Netěhotná. Zoey Deutch vešla do širšího povědomí díky Vampírské akademii, pak se skvěle prezentovala v řadě komediálních a romantických projektů, jako jsou Proč právě on?, Before I fall, To zařídíme nebo Zombieland: Rána jistoty. Isabella Merced vystupovala ve snímcích jako Transformers: Poslední rytíř, Sicario 2: Soldado nebo Dora a ztracené město. Jednotlivé adeptky můžete vidět dole v galerii.

Batgirl je jednou z nejpopulárnějších ženských hrdinek ze světa DC komiksu. Identitu užívala řada žen, nejčastěji Barbara Gordon. Nejdříve se Barbara objevovala čistě jako dcera komisaře Gordona, později se z ní stala maskovaná bojovnice se zločinem. V klíčovém příběhu se zotavila z vážného zranění páteře, které jí způsobil Joker, a kvůli kterému byla dlouhé roky upoutána na invalidní vozík. Znovu pak začala chodit a znovu oblékla kostým Batgirl, avšak trauma z paralyzujícího zranění ji stále budí ze sna. Scénář chystaného filmu napsala Christina Hodson, režírují Adil El Arbi a Bilall Fallah. Snímek je určen exkluzivně pro streamovací službu HBO Max.

Zdroje: Deadline, The Wrap

Galerie: 5

Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu Batgirl: Známe kandidátky na hlavní roli | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest