Loki: Nový teaser klade důraz na chaos

Loki: Nový teaser klade důraz na chaos | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 2 obrázky
Kam Loki přijde, tam rozsévá zkázu a smrt.

Venku je nová ukázka pro očekávanou minisérii Loki, již uvidíme už 11. června. Video je kratší, přesto přináší řadu nových momentů. Ukázka vyloženě zmiňuje, že před sebou máme Lokiho „variantu“, to jemně naznačuje, že v sérii uvidíme i další verze Thorova bratra. Konkrétně tahle verze je neposlušná, tvrdohlavá a nevypočitatelná. Všude kam přijde, tam rozsévá destrukci, smrt a doslova ničí světy. Nicméně to vypadá, že jej Time Variance Authority, úřad pro kontrolu neporušeného toku času, k něčemu potřebuje. Možná potřebuje právě jeho schopnost vnášet do řádu nahodilost. A možná je tu šance, že je připravený se polepšit. Tak či tak se zjevně můžeme těšit na Lokiho (Tom Hiddleston) zábavné řádění.

Minisérie začíná pouhých několik okamžiků poté, co Loki během událostí Avengers: Endgame ukradl (už podruhé) Tesseract a uprchl. Okamžitě jej zadrží Time Variance Authority, byrokratická organizace, jež existuje mimo čas a prostor. Loki se organizaci musí zpovídat ze svých zločinů proti posvátné linii času. Loki má na výběr: Buď se nechá vymazat z reality, anebo pomůže s polapením ještě větší hrozby. Režíruje Kate Herron, vrchním scenáristou je Michael Waldron. V hlavních rolích Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku a Richard E. Grant. Premiéra proběhne 11. června 2021.

Galerie: 3

Loki: Nový teaser klade důraz na chaos | Fandíme filmu Loki: Nový teaser klade důraz na chaos | Fandíme filmu Loki: Nový teaser klade důraz na chaos | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest