The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě

The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu
Nexus Files Studios
Zobrazit dalších 7 obrázků
I u protinožců musí čelit silám zla a bránit se výpadům z pekla. Pusťte si trailer.

Vymítání ďábla či všemožných démonů se stalo nedílnou součástí hororového žánru a každoročně máme možnost zhlédnout hned několik filmových kousků s touto tematikou. Zda se mezi ty povedenější zařadí i snímek The Possessed, to v tuhle chvíli nikdo neví, ovšem krátká upoutávka dává naději, že půjde o relativně výživnou a napínavou podívanou. Příběh se točí kolem chlapíka jménem Jacob Chandler, který nikdy o žádný zvláštní dar nežádal, avšak i tak mu byl poskytnut. Aby svoji vnitřní sílu nepromrhal, stal se z něj vymítač, jenž se společně se svým synovcem Liamem snaží pomáhat nešťastníkům, o něž se pokoušejí síly zla. V poslední době má navíc hlavní hrdina pocit, že temnota začíná být na vzestupu, leč naštěstí shodou okolností potká člověka s podobným darem. Jedná se o Liamovu přítelkyni, jež sice neumí své schopnosti ještě naplno využívat, ale tragický a nadmíru děsivý případ, k němuž je Jacob povolán, jej donutí zapojit ji ihned do vymítacího kolotoče.

Hororovou jednohubku The Possessed má na svědomí australský režisér Chris Sun, jenž v minulosti zkoušel štěstí s kousky jako Charlieho farma nebo Boar. V obou případech se jedná o průměrnosti, nicméně třeba se mu tentokrát zadaří přece jenom o trošku více. V hlavních rolích se představí John Jarratt, Lincoln Lewis, Angie Kent, Lauren Grimson, Melissa Tkautz, Simone Buchanan, Jade Kevin Foster a Melissa Bell. Premiéra by měla proběhnout v červenci letošního roku.

Zdroj: Nexus Files Studios

Foto: Nexus Files Studios

Galerie: 8

The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu The Possessed: Vymítání ďábla po australsku vypadá děsivě | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest