Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem

Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu
Gravitas Ventures
Zobrazit další 4 obrázky
Toužili po paranormální senzaci a ta se nakonec dostavila.

Paranormální jevy a found footage forma natáčení bývají klasické ingredience lacinějších hororových béček. Platí to i pro snímek Paranormal Prison, v němž  se skupinka lovců senzací, kteří nutně potřebují nakopnout vlastní YouTube kanál, vydá do tajemné věznice. Reálně se jedná o poslední možnost, jak do budovy legálně nakouknout, protože kvůli haprující statice má být objekt nadobro uzavřen. Grupě šéfuje Matthew, k ruce má techničku Sáru, zvukařku Ashley, kameramana Jacoba a místního průvodce. Partička dobrodruhů doufá, že se jí podaří zachytit aspoň něco maličko zajímavého, co by se dalo posléze použít. Bohužel pro ně, pobyt ve věznici se změní v noční můru, když se přízraky začnou znenadání vynořovat. Boj o přežití, během něhož bude odhaleno děsivé tajemství, může začít.

Za filmem stojí režisér Brian Jagger, jenž obsadil do hlavních rolí Todda Haberkorna, Paris Warner, Coryn Treadwell a Briana Telestaie. Strašidelná taškařice dorazí do vybraných amerických kin a na VOD 19. února 2021.

Zdroj: Horror Fuel

Foto: Gravitas Ventures

Galerie: 5

Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu Paranormal Prison: Přečkat noc v chátrajícím vězení nebude procházka růžovým sadem | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest