Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány

Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit dalších 10 obrázků
Predátoří série by se mohla vydat do minulosti mezi americké domorodé obyvatelstvo. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Přípravy nového Predátora potvrdil režisér Trachtenberg. Ten uvádí, že na projektu pracovali čtyři roky v utajení. Tvůrci měli připravený jakýsi neotřelý způsob, jakým chtěli divákům novinku odhalit, teď je naneštěstí překvapení zmařeno.

Původní zpráva: Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se trošku nečekaně brzy vrátí na filmová plátna Predátor. Frančíze o nekompromisním vesmírném lovci se v posledních letech příliš nedaří a po nedávném výbuchu snímku Predátor: Evoluce se čekalo, že značka bude na chvíli dána k ledu. Opak je však pravdou a režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) se pokusí za pomoci scenáristy Patricka Aisona vrátit sérii lesk a šmrnc. Projekt je samozřejmě teprve v plenkách, ovšem server AVP Galaxy se s odkazem na informace z přelomu let 2019 a 2020 pustil do spekulací, o čem by "pětka" mohla být. V prosinci minulého roku totiž bylo potvrzeno, že Trachtenberg s Aisonem pracují na snímku Skulls. Ten měl vyprávět příběh indiánské ženy z kmene Komančů, jež se vzepře genderovým normám a tradicím, aby se stala významnou bojovnicí. A jak se zdá, Skulls by mohl být krycí název pro dalšího Predátora.

Zákulisní informace, na které se server AVP Galaxy odvolává, rovněž tvrdí, že se snímek bude odehrávat v minulosti mezi původní obyvateli amerického kontinentu, v době před příjezdem bílých osadníků. V komiksech se Predátor mezi domorodé obyvatele Severní Ameriky přirozeně podíval, kupříkladu v komiksové novele Predator: Big Game. Tak uvidíme, zda se lovecká sezóna bude tentokrát opravdu konat mezi americkými indiány.

Predátor se poprvé představil v akční sci-fi z roku 1987, ve  které se jednotka vojáků v čele s Arnoldem Schwarzeneggerem utkala uprostřed džungle s mimozemským lovcem, vybaveným laserovou zbraní a důmyslnou kamufláží. V Predátorovi 2 z roku 1990 se parchantovi z vesmíru postavil Danny Glover v džungli velkoměsta. Snímky Vetřelec vs. Predátor (2004) a Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) se inspirovaly stejnojmennou videoherní sérii a vedle lidí a Predátorů se v nich do krvelačných bojů zapojili také neméně slavní Vetřelci. Predátoři z roku 2010 nás zavedli mimo Zemi, když mimozemští válečníci unesli ty nejlepší pozemské bojovníky, aby si loveckou sezonu na cizí planetě pořádně vychutnali. A konečně v Predátorovi: Evoluce bojovali pozemšťané  s pomocí obyčejných Predátorů proti zmutovanému Super-Predátorovi.

Zdroje: DiscussingFilm, AVP Galaxy

Foto: 20th Century Fox

Predátor

11.06.1987 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 11

Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu Predátor: Legendární vesmírný lovec vyrazí mezi indiány | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest