Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce

Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 8 obrázků
Válečnou vřavu nahradila nedlouho před první klapkou bitka na lodi.

Marvelovka Captain America: Návrat prvního Avengera (Captain America: The Winter Soldier) začíná napínavou akční scénou, kdy se Steve Rogers s tváří Chrise Evanse a Black Widow ztvárněná Scarlett Johansson infiltrují na loď obsazenou padouchy, aby si to posléze rozdali s Batrocem (Georges St-Pierre). Ačkoliv se scéna dozajista povedla a jedná se o efektní úvod, původně se počítalo s úplně jiným začátkem filmu. Anthony Russo, jeden z režisérů, v interview pro server CinemaBlend uvedl, že jeden z prvních scénářů počítal s tím, že úvodní scéna se bude odehrávat během druhé světové války. "Snímek Captain America: Návrat prvního Avengera měla nakopnout bitva z druhé světové války. (...) Šlo by o masivní akci, která směřovala k zásadnímu Capovu momentu. A pak se vše změnilo a my jsme scénu zhruba dva měsíce před startem produkce vyškrtli."

Bohužel, Russo nezmínil, co se v dané scéně mělo stát, ale lze předpokládat, že by dění mělo nějakou spojitost s Buckym. Nakonec se tvůrci rozhodli pořešit vztah Rogerse a Buckyho trošku jinak, což vzhledem ke kvalitám snímku lze považovat za správnou volbu. Ostatně o Buckym a jeho minulosti se bezpochyby dozvíme více v očekávané marvelácké minisérii The Falcon and The Winter Soldier.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014): Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.

Zdroj: CinemaBlend

Foto: Marvel

Captain America: Návrat prvního Avengera

04.04.2014 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 9

Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu Captain America: Návrat prvního Avengera měl původně začínat ve druhé světové válce | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest