Moonfall: Srážku Měsíce se Zemí se pokusí odvrátit i Halle Berry

Moonfall: Srážku Měsíce se Zemí se pokusí odvrátit i Halle Berry | Fandíme filmu
CBS Television
Storm z X-Menů se přidává ke sněhulákovi Olafovi, aby společně zachránili svět.

Novinka Rolanda Emmeriche o sražení Měsíce se Zemí s názvem Moonfall začíná nabírat herecké obsazení. Jako první byl ohlášený komediální herec Josh Gad, který si ve filmu zahraje výstředního génia, jenž usoudí, že se nás zřítí Měsíc. Aby se katastrofický scénář nenaplnil, bude zapotřebí dalšího člověka, aby přiložil ruku k dílu a vyřešil tenhle závážný problém. A tím přesně bude Halle Berry v roli bývalé astronautky, kterou ve filmu zastihneme jako administrátorku NASA. Není to náhoda, protože její postava má po předchozí misi o blížící se katastrofě jisté povědomí. 

Herečka se do vesmíru jednou podívala a to v seriálu Extant (na titulce). Uvidíme, jestli si nasadí skafandr i tady nebo bude záchrannou misi dirigovat ze Země. Naposledy jsme Berry viděli po boku Keanu Reevese v Johnu Wickovi 3. Natáčení Moonfallu má začít na podzim v kanadském Montrealu

Měsíc ovládá náš den i noc, roční období nebo příliv a odliv. Od počátků civilizace byl symbolem osvícení, vnitřního vědění a naší nesmrtelnosti. Až doteď. Neznámá síla bez varování vychýlí Měsíc z jeho oběžné dráhy a pošle jej směrem k Zemi, kde hrozí zahubit veškerý život. Do nárazu zbývají týdny, a tak se skupinka různorodých odvážlivců vypraví na nesplnitelnou misi do vesmíru. Všechny své blízké nechávají za sebou a riskují vše, aby se pokusili přistát na měsíčním povrchu, odhalili jeho tajemství a zachránili naši planetu před zkázou. Nejdřív však musí vzdorovat neznámé a nemyslitelné síle, která zpochybní vše, co víme o Měsíci, vesmíru i nás samých.

Zdroj: THR

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest