Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu

Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 9 obrázků
Podzimní marvelovka sice byla odložena, avšak marketing nezastavíte, a tak zase víme o snímku o chlup víc. O své roli kromě toho promluvila Salma Hayek.

Marvel čerstvě odhalil, že posouvá premiéry všech svých aktuálně ohlášených snímků. Vesmírní Eternals, kteří měli do kin původně přijít už letos v listopadu, se tedy posouvají až na příští únor. To však nezabrání tomu, že jsou už v plném proudu přípravy produktů, které jsou s filmem spojené, ať už jde o trička nebo sběratelské předměty. Výjimkou nejsou ani slavné figurky POP! od výrobce Funko, které notoricky vznikají snad ke každému většímu filmu. Nedávno na internet unikl seznam těch, které budou reprezentovat postavy z Eternals, přičemž se v něm objevují i dvě postavy, které nebyly dosud oficiálně ohlášeny.

První z nich je Arishem, jinak v komiksech známý jako Arishem the Judge.Ten přísluší k božské rase Celestialů, přičemž jeho funkcí je soudit, které bytosti ovlivněné Celestiály mají právo přežít a které ne. Jeho role ve filmu je dosud nejasná. O něco jistější je naopak úloha další odhalené postavy - Kroa, vůdce rasy Deviantů, kteří alespoň v komiksech představují úhlavní nepřítele a jakési opaky Eternalů. Nasnadě je tedy myšlenka, že by Kro mohl být hlavním záporákem celého filmu.

Další novinku ohledně nové vesmírné marvelovky odhalila jedna z hlavních hereček a představitelka Eternalky Ajak - Salma Hayek. Ta v nedávném rozhovoru promluvila o tom, jak je neskutečně nadšená, že může ztvárnit superhrdinku. Potvrdila přitom, že její postava bude skutečně vůdkyní celého týmu, který „je ztvárněný lidmi, které by si v rolích většina lidí nepředstavila”. Tedy až na Angelinu Jolie, která se prý „narodila pro to, aby se stala superhrdinkou”.

Zdroje: GamesRadar, ComicBookMovie

Galerie: 10

Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu Eternals: Další postavy se poodhalují, snad i samotný záporák filmu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest