Pusťte si úvod Ježka Sonica a Mizerů navždy

Pusťte si úvod Ježka Sonica a Mizerů navždy | Fandíme filmu
Sony Pictures
Alespoň prvních pár minut z obou filmů aneb lepší než drátem do oka.

Snímky Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog) a Mizerové navždy (Bad Boys for Life) jsou ve Spojených státech již dostupné v digitální podobě, u nás však zatím nikoliv. V případě Ježka Sonica se jedná o výrazně dřívější uvedení na VOD, Mizerové navždy dupli na plyn jen lehoulince. Vzhledem k tomu, že v České republice si zmíněné filmy zatím legálně nepustíme, musíme se spokojit alespoň s ochutnávkami, které si pro nás studia připravila. V obou případech se jedná o úvodních několik minut z filmu, přičemž v případě Sonica se dozvíte, jak se ocitnul na planetě Zemi, zatímco začátek Mizerů navždy pracuje zejména s chemií mezi ústřední dvojicí a nechybí ani troška rodinné idylky. Pustit si můžete rovněž z filmového Sonica vynechanou scénu a též máte možnost společně s Benem Schwartzem (v originále propůjčil hlas modrému rychlíkovi) mrknout za oponu produkčních prací.

Ježek Sonic: Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě (na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje) by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma, ale ten se tak úplně nepočítá, protože si Sonica při jeho rychlosti ještě nestačil všimnout. A Sonic se snaží nezanechávat stopy své přítomnosti, protože ví, že by pak po něm šli. Kdo? Všichni! Jenže i ten nejopatrnější ježek může udělat malou chybu, kterou bylo v jeho případě dočasné vypnutí elektřiny v polovině Ameriky. Bezradná a znepokojená vláda na odhalení příčin kolosálního výpadku najme toho vůbec nejschopnějšího génia, lehounce šíleného Doktora Robotnika. A ten velmi brzy zavětří Sonicovu stopu. A Sonic rázem zjistí, že ani nejrychlejší nohy nemusí k úspěšnému útěku stačit, zvlášť když ztratil magické kroužky, které mu umožňovaly rychle cestovat mezi různými světy. Jediný, kdo zná jejich aktuální polohu, je jeho „kámoš“, šerif Tom, a ten se do záchrany mimozemského ježka před neúnavným a vynalézavým Doktorem Robotnikem zrovna nežene. Pak si však jako správný ochránce zákona uvědomí, že slabší je třeba bránit, a začnou se dít věci…

Mizerové navždy: Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda.

Foto: Sony Pictures

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest