Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života

Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Vévodkyně ze Sussexu se z britských královských paláců stěhuje do Disneyho hradu.

Osmatřicetiletá herečka (a zatím ještě pořád členka britské královské rodiny) nezahálí ani v komplikovaných časech.

V minulosti jsme Meghan Markle mohli vídat třeba v seriálu Kravaťáci (Suits), z hollywoodského života však musela ustoupit poté, co se vdala za prince Harryho, člena britské královské rodiny.

Věci se ale v posledních dnech změnily, neboť populární manželský pár ohlásil, že se hodlá od královské rodiny do určité míry odstřihnout. Tento krok vzbudil rozporuplné reakce, ovšem nakolik to od páru bylo nebo nebylo košer, to přenechme povolanějším. Pro nás je zajímavou zprávou to, že i přes řešení královských patálií se Meghan hodlá znovu realizovat ve světě filmu. Měla by propůjčit svůj hlas zatím nespecifikovanému projektu studia Disney (předpokládáme, že jde s určitou mírou pravděpodobnosti o dokumet se zvířaty, jaké Disney občas vydává). Oplátkou za odvedenou práci má být poskytnutí příspěvku ochranářské organizaci Elephants Without Borders, v níž se Meghan společně s princem Harrym dlouhodobě angažují.

Dle dostupných informací byl projekt domluvený ještě před tím, než šlechtický pár oznámil svoje vystoupení z korunního života.

Můžeme jen hádat, zda bude tento Disneyho projekt Meghaniným plnohodnotným comebackem do filmové branže. Příležitostí a nabídek bude mít dozajista přehršel, ačkoliv těžko soudit, o co by sama měla zájem. V takovém případě by kariéra nyní již světově známé osobnosti mohla brzy dostat nový rozměr.

Zdroje: TheHollywoodReporter   

Galerie: 8

Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu Meghan Markle má první filmovou roli po tom, co s princem Harrym oznámili ustoupení z královského života | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
17097
Komentářů v systému:
133513

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest