Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy

Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Přikládáme i rozbor efektů Avengers: Infinity War a fotografie filmových rekvizit.

Superhrdinské filmy obsahují obrovské množství komplexních speciálních efektů a ty od Marvelu nejsou výjimkou. Avengers: Endgame byli pro studio obzvláště tvrdý oříšek, nic tak velkolepého a epického Marvel ještě nenatočil. S klidem můžeme říct, že jde o jeden z největších filmů v historii a v kině muselo všechno být bez chyby.

Proto bylo třeba vytvořit obrovské množství triků, na jejichž proces tvorby se můžete podívat v následujícím videu. Jde o rozbor efektů, na jaký jsme již zvyklí. Video neobsahuje žádný komentář, ale počítačová magie je natolik pozoruhodná, že není třeba.

Díky videu byl navíc odhalen nový easter egg a tím je přítomnost zloducha Arnima Zoly na jednom z monitorů ve scéně, kdy se tony Stark vrací do 70. let minulého století. Zolu promlouvajícího skrze monitor jsme viděli již ve snímku Captain America: Návrat prvního Avengera, když vyšlo najevo, že S.H.I.E.L.D. je prorostlý teroristickou organizací H.Y.D.R.A. V galerii nalzente fotografie z tour „We Love You 3000“, na které bratři Russové spolu s fanoušky oslavují úspěch celého Marvel Cinematic Universe (MCU), takže můžete vidět samotné bratry, fanoušky a filmové rekvizity.  

Přikládáme i rozbor efektů snímku Avengers: Infinity War:

Zdroj: Comicbookmovie

Avengers: Endgame

03.05.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 7

Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu Avengers: Endgame: Parádní video ukazuje výrobu triků a odhaluje tajné cameo další známé postavy | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
17278
Komentářů v systému:
134276

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest