Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní

Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit dalších 8 obrázků
Sama se na příštím Matrixu podílet nebude.

Od té doby, co se v květnu objevilo diskutabilní interview režiséra a kaskadéra Chada Stahelskiho, se mluví o možnosti dalšího Matrixu. Jestli bude, kdo jej případně natočí a tak dále. V aktuálním rozhovoru se k tématu vyjádřila i Lilly Wachowsky, která spolu se sestrou Lanou před lety napsala a natočila původní trilogii.

Když se jí reportér zeptal, zda je nebo bude do nějak zapojená do příštího Matrixu, Lilly uvedla, že aktuálně je zaneprázdněná seriálem Work in Progress. Následně režisérka dodala, že má ráda, když vypustíte příběh do světa a ten svět se s ním nějak popere. Nemá potřebu nějak kontrolovat budoucnost Matrixu, a ať už chce v tomhle světě kdokoliv vyprávět jakýkoliv příběh, ráda si jej poslechne. Bude jedině ráda, když nový film bude lepší než ten původní.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že Lilly Wachowski do dalšího Matrixu žádným způsobem zapojená není, a pokud by se nechystal až někdy za dlouhou dobu, až skončí seriál Work in Progress, tak ani nebude. Z její odpovědi není zcela zřejmé zda ví o nějakém dalším Matrixu, který se skutečně chystá, anebo mluvila čistě hypoteticky.

V minulosti se objevily nepotvrzené zprávy, podle kterých by na novém filmu měla pracovat pouze Lana Wachowski, popřípadě, že obě sestry nadále nespolupracují. Podle jedné zprávy by se údajně mělo začít natáčet příští rok, nicméně jedinou nezpochybnitelnou skutečností je v tuhle chvíli to, že Zak Penn (Ready Player One, Neuvěřitelný Hulk) v jednu chvíli pracoval na scénáři blíže nespecifikovaného Matrix projektu.

Galerie: 9

Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu Matrix: Lilly Wachowski si přeje, aby příští film byl lepší než ten původní | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest