Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství

Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Po řadě teaserů Pixar servíruje plnohodnotný trailer na další pokračování svojí nejstarší série.

Toy Story 4: Příběh hraček (jak se film jmenuje v české distribuci) je tu po řadě krátkých teaserů konečně s plnohodnotným trailerem. Ten nám představuje nové dobrodružství, které na hračky čeká. Malá Bonnie si vyrobila novou hračku – Forkyho. Ten však prožívá těžkou krizi identity. Byl přece vyrobený jako kus plastového nádobí. Mát být použitý k jídlu a vyhozený. Proto se snaží od Bonnie uprchnout a je na Woodym, aby jej zastavil. Woodyho pohled na svět je totiž jasný – hračky jsou tu od toho, aby dětem pomohly zažít spoustu krásných chvil. Po cestě však potkávají dlouho ztracenou Pastýřku, která si užívá život v divočině a na svět tak nahlíží zcela jinak. Woody se tak musí popasovat se třemi různými životními filosofiemi, ideálně se dostat zpátky k Bonnie a přitom poznává nové hračky. Ostatní přátelé mezitím hledají vedení u Buzze Rakeťáka a rádi by Woodymu pomohli.

Uvidíme, jak nakonec celý příběh dopadne, krize identity a rozličné pohledy na svět by nemusely být špatným tématem. Na druhou stranu zatím film ve všech upoutávkách působí dost obyčejně. Což by nemusela být nutně chyba, jenže Toy Story 4 má tu nevýhodu v tom, že navazuje na vynikající trilogii filmů a cokoliv míň než další vynikají zážitek bude zklamáním.

V galerii najdete nejnovější plakáty a obrázky.

Woody (Tom Hanks) vždycky věděl, kam patří a starat se o svoje dítě pro něj vždy bylo na prvním místě, ať už bydlel s Andym nebo s Bonnie. Pak se ale objeví v Bonniině pokojíčku Forky, nová hračka, podomácku vyrobená z plastové vidličky. Forky však o sobě tvrdí, že není hračka, ale odpad a Woody se jej snaží přesvědčit, že to tak není a chce mu ukázat, jak se cítit jako hračka. Když Bonnie vezme hračky na rodinný výlet, skončí Woody na nečekané zajížďce, na které se znovu shledává s dlouho ztracenou Pastýřkou (Annie Potts). Po tom, co Pastýřka strávila nějakou dobu na cestách, už dávno není křehkou porcelánovou panenkou a ukazuje se, že ona i Woody mají na život hraček úplně jiný pohled. Skutečné potíže se ale teprve blíží.

Datum premiéry filmu je v Česku a na Slovensku stanovené na 8. 8. 2019. Režíruje Josh Cooley, poslední verzi scénáře napsala Stephany Folsom. S příběhem přišly klíčové osobnosti Pixaru - John Lasseter, Pete Docter, Andrew Stanton a Lee Unkrich. V hlavních rolích se vracejí Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Joan Cusack, Blake Clark, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Estelle Harris, Jodi Benson, Michael Keaton nebo Jeff Pidgeon. Nově je doplňují Tony Hale, Keegan Michael Key, Jordan Peele, Keavnu Reeves nebo Patricia Arquette.

Galerie: 7

Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu Toy Story 4: Plnohodnotný trailer představuje nové postavy a dobrodružství | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest