Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta

Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 9 obrázků
Tohle bude letošní feel good věc, při které zavzpomínáme na dětství a dušička se zatetelí.

Disney chystá do kin další hranou podobu svého dobře známého animáku. Tentokrát nejde o přímou adaptaci, ale o jakési pokračování Medvídka Pú po letech. Zápletka o tom, jak dospělý Kryštůfek Robin ztratil ve víru povinností skoro vše ze svojí bezstarostnosti, zněla poněkud depresivně, nicméně teď je tu trailer, který ukazuje, že Kryštůfek Robin sice nebude postrádat určitou melancholii, ale jinak zřejmě půjde o velice pozitivní záležitost.

Zvířátka z lesa jsou krásně bezelstná a Ewan McGregor v hlavní roli dokáže skvěle zahrát lehce bručivého dobráka, který se mírně neochotně nechá přemluvit k věcem, které by zodpovědný dospělý přece vůbec dělat neměl. Sympatická je i vizuální podoba zvířátek, které vypadají jako ošumělí plyšáci, jaké jste třeba zdědili po babičce. Víc tak možná připomínají víc přímo A.A. Milnea, než přebarvenou podobu postaviček od Disneyho, za což si snímek určitě zaslouží další body k dobru. Atmosféra trochu připomíná vynikajícího Paddingtona, tak doufejme, že nakonec bude z Kryštůfka stejně velká pecka.

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají.

Galerie: 10

Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu Kryštůfek Robin: Trailer vás připraví na nejroztomilejší film léta | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
17097
Komentářů v systému:
133513

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest