Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin

Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Očekávaný český film o životě Milady Horákové se dočkal pořádného traileru, který ale zároveň odhalil jeden nešvar, jenž by mohl sužovat celý film.

Životopisný snímek Milada režiséra Davida Mrnky o sobě dal v uplynulých pár měsících vědět dvěma krátkými ukázkami. S blížící se premiérou se před nedávnem na svět konečně dostal i plnohodnotný trailer.

Ze života Milady Horákové v něm vidíme především její snahu o boj s tehdy nastupujícím komunismem a následné zatčení a soud. Jak ukázka skáče časem, tak naskytuje náhled na různé proměny vzhledu herečky Ayelet Zurer, jež ztvárnila titulní postavu. Dále je v traileru výrazný Robert Gant coby manžel Horákové, z českých herců pak hlavně Jiří Vyorálek v roli Klementa Gottwalda.

Právě kvůli řadě obsazených zahraničních herců se snímek natáčel v angličtině a do češtiny byl nadabován. V jedné ze starších ukázek zazníval pouze hlas hlavní postavy (navíc při pomyslném předčítání dopisu), a tak se to příliš nejevilo ani jako teoretický problém. Po zveřejnění traileru, ve kterém poprvé zaznívají i úryvky dialogů, už ale ano. Dabing často nepůsobí vůbec uvěřitelně a nesedí do úst protagonistů. I méně pozornému divákovi tak pravděpodobně neunikne, že snímek nebyl natáčen v češtině. Nutno dodat, že se upoutávce i přesto daří vybudovat hutnou atmosférou.

Nezbývá tedy než doufat, že dabing ve finále nebude tak špatný, jak se zatím jeví, a nebude snižovat celkový dojem z filmu. Vzhledem k obsahu zpracované látky by to byla škoda. Milada má premiéru stanovenou na 2. 11., pro bližší seznámení odkazujeme na náš starší článek. Níže už najdete popisovaný trailer.

Galerie: 7

Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu Milada: Plnohodnotný trailer na temnou kapitolu našich dějin | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest