Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty

Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
Navíc první oficiální fotka. John Boyega a Scott Eastwood na place v oblecích a návrat jednoho starého robota z prvního dílu.

Pacific Rim: Uprising odhalil na obrázcích trojici nových Jaegerů, kteří se znovu pustí do střetu s monstry Kaiju. To mě přivedlo k otázce, jestli obří roboty ve filmu neuvidíme jenom v tomhle počtu. Rozpočet druhého filmu je nám neznámý, takže je možné, že stál třeba méně než první díl (190 milionů dolarů), kde se nám robotů představilo celkem pět. Nebo zkrátka studio jenom nechce odhalit všechny Jaegery najednou.

Každopádně se dá čekat, že robotické jednotky pro naši obranu budou opět postaveny v nejrůznějších koutech světa a tomu bude náležitě odpovídat i jejich vzhled. Masivního Jaegera vpravo mohli zkonstruovat znovu v Rusku. Nebo se v Číně poučili ze svého předchozího neúspěchu a posílili místa kolem hlavy. Připomeňte si dole ve videu, jak dopadl jejich Crimson Typhoon, jehož vrchní část představovala největší slabinu. Červený Jaeger na levé straně je trochu záhadou, ale tipl bych to na práci Japonců. Jejich Coyote Tango se v jedničce jenom mihnul, takže tady by mohl dostat robot ze země vycházejícího slunce větší prostor zazářit. Uprostřed by měl pravděpodobně stát vylepšený Gipsy Danger, což prozrazuje jaderný reaktor v hrudníku. Navíc návrat robota potvrdil John Boyega fotkou na Instagramu.  

Na první oficiální fotce vidíme Boyegovu postavu zřejmě u nějakého kruhového průchodu. Zbylé fotky pocházejí z natáčení, kde je v kostýmu kromě Boyegy zachycen také Scott Eastwood a soudě dle jejich stejného pilotního obleku to vypadá na to, že společně budou pilotovat právě Gipsyho Dangera.

Pacific Rim: Uprising se odehrává řadu let po prvním filmu, měli bychom se dozvědět víc o světě Kaiju a poznat nové technologie. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 22.2. 2018. V hlavních rolích hrají John Boyega, Scott Eastwood, Adria Arjona, Tian Jing, Zhang Jin, Nic Taraby, Levi Meaden, Mackenyu, Ivanna Sakhno, Karan Brar nebo Rahart Adams. Režíruje Steven S. DeKnight.

Zdroje fotek: Scott Eastwood Fan Page Instagram, Jason Boyega Instagram, Coming Soon, License Global!

Pacific Rim: povstání

23.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 10

Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu Pacific Rim: Uprising - První pohled na nové roboty | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest