Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně

Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Král Artuš přistupuje k fantasy úplně jinak, než jsme zvyklí.

Dorazil zbrusu nový trailer na Krále Artuše: Legendu o meči. Co je na upoutávce nejvýraznější? Vypadá jinak. Jinak, než je u fantasy velkofilmů zvykem, jinak, než standard, který nastolil Pán prstenů. Takže možná jde jen o nezvyk a při návštěvě kina bude odlišný vizuál působit zajímavě. Ať ale koukám jak koukám, zatím se nějak nemůžu ponořit přímo do toho, o čem film chce vyprávět a pořád se musím soustředit na to, jak Artuš působí v traileru moderně a učesaně.

A nemyslím tím jen samotného krále Artuše v podání Charlieho Hunnama, který je učísnutý vskutku fešně ;-) Mám tím na mysli celý film. Herci na mne působí jako herci z 21. století, zvlášť potom Eric Bana. Z kostýmy jsou také v řadě případů docela nadčasové a nemám z nich vyloženě pocit, jako bych koukal na příběh z dávných dob. A všechno to podtrhuje kamera – opět hodně moderní, až „dokumentární“, jako bych hmatatelně cítil, jak je s postavami kameraman přímo na místě. Ještě jednou opakuji, že nakonec takový přístup může být neokoukaný a může fungovat, ale zatím se zkrátka a dobře dovedu soustředit jen na tu jinakost. Jak Artuš v nejnovějším traileru působí na vás?

Artuš je obyčejný člověk, který se potuluje se svou družinou v uličkách podsvětí. Jeho život však nečekaně nabere zcela nový směr, když uchopí do svých rukou legendární meč Excalibur, se kterým bude muset vykonat nejedno těžké rozhodnutí. Společně se skupinkou rytířů a tajemnou ženou Guinevere, se musí Artuš naučit ovládat meč, vyrovnat se s vnitřními démony, sjednotit lid, ale hlavně porazit tyranského Vortigerna, který zavraždil jeho rodiče a ukradl korunu, jež patří Artušovi.  V hlavních rolích Charlie Hunnam, Astrid Berges-Frisbey, Jude Law, Eric Bana, Djimon Hounsou a Aidan Gillen. Režíruje Guy Ritchie. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 23.3. 2017.

Král Artuš: Legenda o meči

27.04.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 4

Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně | Fandíme filmu Král Artuš: Legenda o meči: Nový trailer působí hodně současně | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest