Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku?

Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
K tomu nejnovější fotky, plakáty a featurette. A kdo nazpívá ústřední píseň pro rádia?

Že Emma Watson hraje Belle v Krásce a zvířeti, to není žádná novinka. Možná si ale ještě vzpomenete, že byla jedna z možných adeptech na roli Popelky ve stejnojmenné pohádce Kennetha Branagha (roli nakonec dostala Lily James). Herečka roli tenkrát odmítla. V aktuálním rozhovoru vysvětluje, že s Kráskou a zvířetem to tehdy nemělo nic společného. S Popelkou se zkrátka nedokázala ztotožnit. Když přišla nabídka na Belle, tak to bylo něco úplně jiného. Watson v Belle vidí zvědavost, otevřenost a soucit.

Můžete argumentovat, že podobné kvality lze nalézt v Popelce také, avšak náklonnost k Belle je pro Emmu ještě hlubší. Když byla mladší, tak příliš nezapadala do kolektivu a má pocit, že Kráska je podobnou outsiderkou. Navíc je hodně vzdorovitá vůči tomu, co od ní společnost očekává, v čemž je silným vzorem. Je nezávislá, má vlastní názor, nesmíří se s tím jak věci jsou a nebojí se do nich šťourat. Nenechá se snadno zvyklat nebo zastrašit. Dál svoje dojmy herečka rozvádí na konci článku v přiloženém videu.

Krom zmiňovaného videa přidáváme také nejnovější plakáty a fotky, ke kterým Luke Evans dodal, že jeho padoucha Gastona se určitě filmaři nepokoušeli pro hranou verzi nijak umírnit. Ba naopak, chce uštvat a polapit Zvíře a všechno co dělá, bude v hrané verzi dovedené do extrému. Také bylo odhaleno, že ústřední píseň předělají pro rádia John Legend a Ariana Grande. Tohle je u Disneyho v posledních letech poměrně běžná praxe, kdy se místo muzikálové verze pošle do médií vyumělkovaná podoba ústřední písničky, která by teoreticky měla snáze oslovit masy. V případě Ledového království zpívala Let it Go v rádiích Demi Lovato, u Moany jsme se dočkaly předělávky How Far I’ll Go od Alessie Cary.

Pohádka pojednává o pyšném a sobeckém princi, kterého stará čarodějnice za trest promění v netvora. Kvůli tomu, že byl mladý, mu dá ještě jednu šanci na záchranu. Pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, může se opět proměnit v člověka. Do jeho opuštěného zámku se po letech zatoulá vynálezce Maurice. Netvor jej zajme, avšak Mauriceova dcera Belle (Kráska) se nabídne, že převezme otcovo místo. Netvor souhlasí a jak už to tak v romancích (a pohádkách) bývá, ti dva k sobě nalézají pozvolna náklonnost. Situaci komplikuje marnivý krasavec Gaston, který chce mít Belle pro sebe za každou cenu, a protože je film inspirovaný především Disneyho animovanou verzí pohádky, můžeme vedle lidí a netvora čekat také oživlý mluvící nábytek.

Krásku ztvárnila Emma Watson, Zvíře Dan Stevens, Gastona Luke Evans, Maurice Kevin Kline. V dalších rolích vystupují Emma Thompson, Ewan McGregor, Ian McKellen, Josh Gad, Stanley Tucci nebo Gugu Mbatha-Raw. Režíruje Bill Condon a datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 16.3. 2017.

Zdroje: Slashfilm, E! News, Total Film

Kráska a zvíře

02.03.2017 | USA, Velká Británie
Fantasy, Rodinný, Romantický, Muzikál
Info o filmu

Galerie: 8

Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu Emma Watson: Mohla být Popelkou. Proč vybrala Krásku? | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest