The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser

The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
James Gunn, režisér Strážců Galaxie, napsal zajímavě působící vyvražďovačku.

The Belko Experiment 30.11. zveřejní první trailer, ze kterého je tu první ochutnávka, tak si projekt pojďme představit. Hororový počin připomíná Saw, Battle Royale nebo Circle. Synopse je následující:

Děj filmu je zasazený do Kolumbie. Nejdřív to vypadá jako obyčejný den, když skupina amerických zaměstnanců neziskové organizace přichází ráno do moderní kancelářské budovy. Místní zaměstnanec Mike (John Gallagher Jr.) si všimne, že kolumbijští kolegové nepřišli do práce, a že do nedalekého velkého hangáru vcházejí sekuriťáci, které nikdy předtím neviděl. Chvíli na to ledový hlas z reproduktorů budovy oznámí, že zaměstnanci musí zabít určitý počet kolegů. Když to neudělají, budou sami zabiti. Zatímco se šéf (Tony Goldwyn) snaží všechny uklidnit, Mikeovi pomalu dochází, že se děje něco strašlivého. Jakmile se na všech oknech a dveřích zaklapnou kovové rolety, je okamžitě jasné, že přátelé a kolegové se stali nepřáteli v krvavém a brutálním boji na život a na smrt.

Dále hrají David Dastmalchian (Ant-Man, Temný rytíř), Michael Rooker (Strážci Galaxie, Živí mrtví) nebo Sean Gunn (Gilmorova děvčata, Strážci Galaxie). Scénář filmu napsal James Gunn (Strážci Galaxie 1 a 2), který má s horory bohaté zkušnosti (Úsvit mrtvých, Slimák). Režíruje Greg McLean (Wolf Creek 1 a 2, The Darkness). V USA bude film uvedený 17.3. příští rok, u nás prozatím ohlášen nebyl. Snímek byl promítaný na festivalu v Torontu, odkud si odnesl rozporuplná hodnocení. Obecně se ale zdá, že příznivci obdobných vyvražďovaček by mohli být spokojení.

The Belko Experiment

17.03.2016 | USA, Kolumbie
Akční, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu The Belko Experiment: Saw+Battle Royale: První teaser | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu