Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy

Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 9 obrázků
Zámořští novináři odhalili své úplně první dojmy o filmu. K tomu nejnovější porce upoutávek.

O víkendu viděli Fantastická zvířata američtí novináři v rámci tiskové akce, během které vyzpovídali jednotlivé tvůrce a herce. Novináři odhalili, že plnohodnotné recenze smějí vyjít až 15.11., nicméně se podělili alespoň o několik strohých tweetů.

Ty byly vesměs spokojené, pouze redaktor Business Insideru uvedl, že ho film v závěru vysál (ale první půlka je podle něj skvělá). Novináři nebyli příliš konkrétní, většinou se ozývala jednoduše obecná slova chvály. Opakuje se, že film je zábavný a docela výstřední. Určitě víc výstřední, než Harry Potter. Vícekrát jde zaznamenat chválu kouzelných tvorů, ale také lidských postav. Konkrétně se chvály dočkali Eddie Redmayne v hlavní roli Mloka Scammadnera, Colin Farrell jako bystrozor, který má za úkol Mloka dopadnout, a Dan Fogler jako no-maj, který kouzelníka Mloka při jeho dobrodružství doprovází.

Vícekrát je také zmiňováno, že velice spokojení budou fanoušci Harryho Pottera, na které čeká nový pohled na jejich oblíbený svět. Film přináší zajímavé zvraty a potenciál na další díly je prý vidět. Scénář (který psala přímo J.K. Rowling) je podle jednoho reportéra dobrý a další novinář pro změnu připustil, že toho od filmu předem moc nečekal, ale získal si jej na druhou stranu.

To je z prvních zpráviček na Twitteru vše. Už v sobotu 12.11. se ale koná charitativní projekce filmu, na které budou přítomní také obyčejní fanoušci, takže můžeme očekávat, že v ten den (nebo spíš v neděli středoevropského času) se o snímku dozvíme něco víc.

Přikládáme nejnovější featuretty, klipy a video z natáčení.

Excentrický magizoolog Mlok Scamander (Eddie Redmayne) přichází z blíže nespecifikovaných důvodů do New Yorku, spolu se svým spolehlivým, zašlým kufříkem. Kufřík je jedním z těch kouzelnických zařízení, která jsou mnohem, mnohem větší uvnitř než zvenčí a můžeme v něm najít rozsáhlé příbytky pro ohrožené magické druhy, které Mlok posbíral na svých cestách kolem světa. V New Yorku zjišťuje, že se komunita amerických čarodějů bojácně skrývá před mudly (i když tady se jim říká spíš „no-majové“), a odhalení se všichni bojí daleko víc, než v Británii (vzpomínáte si na procesy s čarodějnicemi ze Salemu?). Fantastická zvířata jsou příběhem o tom, co se stane, když jedinečně nadaný anglický kouzelník přicestuje do čarodějo-fóbní Ameriky a řada jeho tvorů (včetně několika docela nebezpečných), se dostane z kufříku.

Dále hrají Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller, Samantha Morton, a Jon Voight. Scénář napsala J.K. Rowling, režíruje David Yates. Datum české premiéry je stanovené na 17.11. 2016.

Zdroje: Slashfilm, Hypable

Fantastická zvířata a kde je najít

18.11.2016 | USA, Velká Británie
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 10

Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu Fantastická zvířata: První zahraniční ohlasy | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest