Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení

Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Superman se nejspíš ve filmu příliš neohřeje.

Většina Justice League se natáčela v ateliérech v Londýně a tahle část natáčení skončila. Štáb se přesouvá ještě na Island, kde budou točit minimálně Jason Momoa a Ben Affleck. Je tedy možné, že zde budou pořízeny nějaké záběry exteriérů, které navážou na scénu s Batmanem a Aquamanem, kterou jsme viděli v Comic-Con traileru. Hlavní část je však zkrátka a dobře dokončená a režisér Zack Snyder při té příležitosti zveřejnil krátký oslavný featurette. Video kombinuje několik málo záběrů z filmu, pohled na natáčení řady jednotlivých scén a záběry ze zákulisí, kde většinou vidíme herce jak posilují nebo jen tak blbnou. Co ve featurettu vyčnívá? Hodně mrštný Batman, Wonder Woman (Gal Gadot), kterou se něco snaží odfouknout, kaskadéři v motion capture oblecích, kteří pravděpodobně hrají nějaká monstra (potenciálně Paradémony) a jen minimum scén se Supermanem (Henry Cavill). Zatím se zdá, že ve filmu bude mít jen minimum prostoru, pokud vyloženě nebude část děje o tom, že se jej zbytek Ligy bude snažit oživit. V galerii najdete několik fotek z natáčení přímo od Aquamana.

Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, se Bruce Wayne za pomoci nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquama, Cyborg a The Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.

V hlavních rolích snímku Justice League hrají Hrají Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J.K. Simmons a Willem Dafoe. Režíruje Zack Snyder podle scénáře Chrise Terria. Datum české premiéry je stanoveno na 16.11. 2017.

Justice League

17.11.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 4

Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení | Fandíme filmu Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení | Fandíme filmu Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení | Fandíme filmu Justice League: Nabitý featurette oslavuje konec natáčení | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest