Pod rouškou noci: Trailer: Jak krutý dovede být Ben Affleck

Pod rouškou noci: Trailer: Jak krutý dovede být Ben Affleck | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek

Ben Affleck prožívá nabitý rok. Na straně blockbusterů se musel vypořádat s mizerným přijetím Batman v Superman a v téhle atmosféře se rovnou pustit do natáčení navazující Justice League. Zároveň však letos uvádí do kin hned dva náročnější snímky. Prvním z nich je Zúčtování, které v našich kinech uvidíme ještě v říjnu. Druhým pak Pod rouškou noci (Live by Night), mafiánský příběh, který Affleck napsal a zrežíroval, a i když půjde do kin až v lednu příštího roku, ještě letos se dočká několika projekcí v USA, aby se snímek mohl ucházet o Oscary.

Děj je zasazený do 20. let minulého století, kdy zákon o prohibici nemohl zastavit síť načerno provozovaných mafiánských barů. Kdo má dostatek kuráže a velké ambice, má příležitost v tomhle prostředí získat moc i peníze. A Joe Coughlin, syn policejního superintendanta z Bostonu, už dávno zapomněl na svoji přísnou výchovu a nechal se přivábit lákavým životem psance. Ale i mezi kriminálníky platí určitá pravidla a Joe poruší jedno zásadní, když podrazí mocného mafiánského bosse, ukradne mu jeho peníze a milenku. Horkokrevná roztržka skončí tragédií, a tak se Joe vydává na cestu odplaty, ctižádosti, lásky a zrady, která jej z Bostonu zavede do nejvyšších pater rumem ovládaného podsvětí v mlžné Tampě.

Hlavní roli zahrál sám Ben Affleck, v dalších vystupují Scott Eastwood, Elle Fanning, Zoe Saldana, Sienna Miller, Chris Sullivan, Anthony Michael Hall, Brendan Gleeson, Titus Welliver, Chris Messina, Chris Cooper nebo Derek Mears. Scénář napsal Affleck podle předlohy Dennise Lehanea, podle jehož románu natočil už Gone, Baby, Gone. Přikládáme první plakát a především trailer, který ukazuje, že nás podle všeho čeká klasická gangsterka, natočená pevnou Affleckovou rukou. Dobové kulisy vypadají skvěle, každá replika zní patřičně osudově, jen by Ben nemusel tolik mumlat. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 12.1. 2017.

 

Pod rouškou noci

25.12.2016 | USA
Krimi, Drama
Info o filmu

Galerie: 2

Pod rouškou noci: Trailer: Jak krutý dovede být Ben Affleck | Fandíme filmu Pod rouškou noci: Trailer: Jak krutý dovede být Ben Affleck | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest