Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno

Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Michael Fassbender a Danny McBride o atmosféře filmu, McBride o své roli a natáčení plném praktických efektů. Přidáváme nejnovější fotky.

19. července skončilo natáčení Alien: Covenant. Při té příležitosti byly zveřejněny dvě nové fotky. Na jedné je představitelka hlavní role, Katherine Waterston s režisérem Ridleym Scottem, na té druhé je Danny McBride v kokpitu lodi Covenant. McBride aktuálně propaguje seriál Boj o ředitelnu, a tak je na Vetřelce poměrně často tázán.

Když jej Ridley Scott oslovil, nejprve vůbec netušil, o jakém filmu s ním chce mluvit a následně se domníval, že bude hrát v pokračování Promethea nějakou komickou postavičku. Nicméně to tak není. Ve filmu žádné komické postavičky nejsou. Covenant je zatraceně temný, je to vlastně hororový film. McBride slibuje intenzitu, napětí a množství krve. Na začátku začíná Covenant s asi dvacítkou herců a jejich řady hodně rychle řídnou.

Podobně mluvil v jiném interview také Michael Fassbender, představitel androida Davida z prvního filmu. Pokračování má podle něj zhruba stejné měřítko jako Prometheus, ale je mnohem děsivější, napínavější a celou dobu prý budeme cítit blížící se katastrofu, jako v prapůvodním Vetřelci z roku 1979. Celkově je prý snímek takovým mixem Promethea a Vetřelce.

A ještě zpátky k McBrideovi. Herec prozradil, že je kapitánem kolonizační lodi, která hledá planetu, kde by bylo možné založit základnu. Jak je Ridleyho zvykem, loď byla z velké části skutečně postavená v ateliéru, celá scéna byla upevněná na kloubu, aby s lodí šlo reálně pohybovat, filmaři simulovali nepřízeň počasí a co je důležité, člověk v kostýmu představuje i samotného vetřelce - hezky postaru!

Ruku vetřelce, nebo možná nějakého jiného stvoření, si můžete prohlédnout v přiloženém videu a dole v galerii. Druhé video propaguje seriál The Man in the High Castle, ale úvod je natočený na place Alien: Covent a za zády Ridleyho Scotta si můžete povšimnout ampulek s nebezpečnou černou tekutinou, kterou tak dobře známe z Promethea.

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu Alien: Covenant bude nefalšovaný horor. Je dotočeno | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu