Alien: Covenant: Velké odhalení a nová fotka

Alien: Covenant: Velké odhalení a nová fotka | Fandíme filmu
Objevila se poměrně závažná skutečnost o jedné z ústředních postav filmu.

Alien: Covenant představil novou fotografii, kterou najdete dole v galerii. K vidění na ní jsou režisér Ridley Scott a Michael Fassbender s hnědým kratším sestřihem. Z dřívější doby víme, že se má ve filmu objevit vícero verzí androida Davida, je tedy možné, že tohle je jedna z oněch alternativních verzí. Na fotce lze také zahlédnout kousek z Carmen Ejogo. Popisek říká: „Stvořitel. Stvoření“.

A teď už velké odhalení a zároveň tedy velký spoiler! Katherine Waterston hraje ve filmu postavu jménem Daniels. To už delší dobu víme. Co jsme však nevěděli je skutečnost, že Daniels je matka Ellen Ripley! Informace nebyla zveřejněna oficiálně, leč publikoval ji renomovaný server The Playlist, který krátce poté zprávu smazal a místo ní napsal: „Spoiler smazán na žádost studia“. Informace tedy podle všeho je pravdivá. Ridley Scott už dříve mnohokrát mluvil o tom, že Alien: Covenant bude prvnímu Vetřelci těsně předcházet a vyloženě mu otevře dveře. Že bude souvislost až takhle těsná, to asi tušil málokdo.

Jak se vám nápad zamlouvá? Líbí se vám těsnější provázanost nebo je naopak až příliš překombinované, že matku potká podobně jedinečná zkušenost, jako její dceru?

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Zdroje: The Playlist skrz AVP Galaxy, Oficiální Facebook

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu