Fantastická zvířata a kde je najít: Teaser trailer

Fantastická zvířata a kde je najít: Teaser trailer | Fandíme filmu
Je tu první ochutnávka nového příběhu ze světa Harryho Pottera. Zatím odhaluje především atmosféru.

Je tady vůbec první ochutnávka na Fantastická zvířata a kde je najít, která zatím prakticky jen oznamuje, že se film chystá, že nás bere zpět do světa Harryho Pottera, a že se na něm podílí J.K. Rowling. Upoutávka zkouší nastolit určitou atmosféru, která je hodně podobná té z dosavadních potterovek a pár postav ukáže své obličeje. To je prozatím vše, čas pořádných upoutávek ještě přijde. Zatím si můžete pročíst naše rozsáhlé preview filmu.

Excentrický magizoolog Mlok Scamander (Eddie Redmayne) přichází z blíže nespecifikovaných důvodů do New Yorku, spolu se svým spolehlivým, zašlým kufříkem. Kufřík je jedním z těch kouzelnických zařízení, která jsou mnohem, mnohem větší uvnitř než zvenčí a můžeme v něm najít rozsáhlé příbytky pro ohrožené magické druhy, které Mlok posbíral na svých cestách kolem světa. V New Yorku zjišťuje, že se komunita amerických čarodějů bojácně skrývá před mudly (i když tady se jim říká spíš „no-majové“), a odhalení se všichni bojí daleko víc, než v Británii (vzpomínáte si na procesy s čarodějnicemi ze Salemu?). Fantastická zvířata jsou příběhem o tom, co se stane, když jedinečně nadaný anglický kouzelník přicestuje do čarodějo-fóbní Ameriky a řada jeho tvorů (včetně několika docela nebezpečných), se dostane z kufříku.

Dále hrají Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller, Samantha Morton, a Jon Voight. Scénář napsala J.K. Rowling, režíruje David Yates. Datum české premiéry je stanovené na 17.11. 2016.

Fantastická zvířata a kde je najít

18.11.2016 | USA, Velká Británie
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest