Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty

Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Barvičky, opulentní kostýmy a mezera mezi zuby Johnnyho Deppa - to jsou plakáty k nové Disneyho pohádce.

Krátce po prvním traileru ukázala Alenka v říši divů: Za zrcadlem také pětici plakátů s ústředními postavami filmu. Na koho se bude soustředit nejvíc pozornosti? Samozřejmostí je Alenka (Mia Wasikowska), naše hlavní hrdinka. A nešlo by to ani bez Kloboučníka, protože na Johnnyho Deppa v legračních kostýmech u Disneyho prostě dají. Základní dvojku pak doplňují Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter) a záporák filmu Čas. Sacha Baron Cohen už má burtonovskou poetiku nacvičenou ze Sweeneyho Todda, takže mu bláznivé přehrávání určitě půjde i tentokrát. Jak naznačují šílené barvy a kostýmy, nebude toho přehrávání málo. Všechny plakáty najdete dole v galerii.

Alenka Kingsleigh (Mia Wasikowska) několik posledních let kráčela ve šlépějích svého otce a plavila se po moři. Po návratu do Londýna najde kouzelné zrcadlo a vrátí se do fantastické Říše divů. Tam znovu potká své kamarády Bílého králíka (Michael Sheen), housenku Abosolema (Alan Rickman), kocoura Šklíbu (Stephen Fry) a potrhlého Kloboučníka (Johnny Depp). Ten ale není tak docela sám sebou. Ztratil svoji „svoucnost“, a tak Bílá královna (Anne Hathaway) posílá Alenku pro Chronosféru, kovovou kouli z Velkých hodin, která pohání veškerý čas. Alenka cestuje v čase do minulosti a potkává se v různých dobách se svými starými přáteli i nepřáteli. Podaří se jí zachránit Kloboučníka dřív, než čas vyprší?

Na motivy pohádek Lewise Carolla scénář snímku Alenka v říši divů: Za zrcadlem (Alice Through the Looking Glass) napsala Linda Woolverton. Režíruje James Bobin. Z herců se vrací ještě Helena Bonham Carter jako Srdcová královna a Timothy Spall jako ohař Bayard. Dále hrají Rhys Ifans jako Kloboučníkův otec Zanik a Sacha Baron Cohen jako Čas, zvláštní stvoření, které je napůl člověk a napůl stroj. Česká i slovenská premiéra jsou naplánovány na 26.5. 2016.

Galerie: 5

Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Pestrobarevné plakáty | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest