Alenka v říši divů: Za zrcadlem - První trailer

Alenka v říši divů: Za zrcadlem - První trailer | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Pokračování Alenky v říši divů se představuje v první upoutávce. Opět to vypadá jako drogový trip od Disneyho kříženého s Timem Burtonem.

Alenka v říši divů Tima Burtona nesklízela zrovna pozitivní recenze, ale tržby byly fenomenální (přes miliardu), takže pokračování by nikoho nemělo překvapit. Burtona vystřídal na režisérské sesličce James Bobin (Mupeti 1 a 2), ale naprostá většina populárních postaviček i jejich představitelů se vrací a podle prvního traileru nás čeká podobná atmosféra i vizuální provedení. Alenka se opět dostává do imaginativního světa plného zářivě barevných digitálních kulis, které obývají roztodivní poťouchlí tvorečkové. Občas předkládané obrázky působí vesele, občas strašidelně a občas jako nějaký drogový trip. Rozhodně se ale zdá, že by příznivci prvního filmu měli být opět spokojení.

Alenka Kingsleigh (Mia Wasikowska) několik posledních let kráčela ve šlépějích svého otce a plavila se po moři. Po návratu do Londýna najde kouzelné zrcadlo a vrátí se do fantastické Říše divů. Tam znovu potká své kamarády Bílého králíka (Michael Sheen), housenku Abosolema (Alan Rickman), kocoura Šklíbu (Stephen Fry) a potrhlého Kloboučníka (Johnny Depp). Ten ale není tak docela sám sebou. Ztratil svoji „svoucnost“, a tak Bílá královna (Anne Hathaway) posílá Alenku pro Chronosféru, kovovou kouli z Velkých hodin, která pohání veškerý čas. Alenka cestuje v čase do minulosti a potkává se v různých dobách se svými starými přáteli i nepřáteli. Podaří se jí zachránit Kloboučníka dřív, než čas vyprší?

Na motivy pohádek Lewise Carolla scénář snímku Alenka v říši divů: Za zrcadlem (Alice Through the Looking Glass) napsala Linda Woolverton (Maleficent, Alenka v říši divů, Lví král). Vrací se také Helena Bonham Carter jako Srdcová královna a Timothy Spall jako ohař Bayard. Dále hrají Rhys Ifans jako Kloboučníkův otec Zanik a Sacha Baron Cohen jako Čas, zvláštní stvoření, které je napůl člověk a napůl stroj. Česká i slovenská premiéra jsou naplánovány na 26.5. 2016. Dole v galerii najdete dva plakáty. 

Galerie: 2

Alenka v říši divů: Za zrcadlem - První trailer | Fandíme filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem - První trailer | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest