Kniha džunglí: První trailer

Kniha džunglí: První trailer | Fandíme filmu
Kdyby Pí a jeho život, Avatar a Planeta opic měli společné mládě, jmenovalo by se Mauglí. Je tu první upoutávka na digitální dobrodružství z pralesa.

První teaser trailer na Knihu džunglí dorazil a každopádně je na co koukat. Filmaři se rozhodli natočit celý film kompletně prostřednictvím digitálních triků (nebo digitální animace, chcete-li), pouze Mauglího hraje živý herec (Neel Sethi). A samozřejmě ještě ne pořád. Jestli šlo o rozhodnutí správné, to budeme moci posoudit teprve spolu s premiérou filmu, ale v aktuální upoutávce Kniha džunglí pozornost přitáhnout dokáže. Chvílemi je vizuální zpracování opravdu fotorealistické (závěrečný pohled na řeku), jindy působí hodně stylizovaně (noční běh s pochodní), jindy zase film vypadá jako videohra, která předběhla dobu (šplhání ve větvích v úvodu). Rozmanité dojmy ale rozhodně nejsou nijak na škodu. Důležité je, že jednotlivá zvířata skutečně působí jako osobnosti, s Mauglím už na malé ploše teaseru lze prožít strach i chvilky ničím nezčeřené radosti. Zatím se tak zdá, že se můžeme pomalu těšit na jeden z nejzajímavějších blockbusterů příštího roku.

Kniha džunglí: První trailer

Kniha džunglí vypráví příběh Mauglího (Neel Sethi), lidského mláděte, které vychovala rodina vlků. Vlčici Rakši, která se jej ujala, namluvila Lupita Nyong’o, vůdce smečky Akélu namluvil Giancarlo Esposito. Mauglí už ale není v džungli vítán. Obávaný tygr Šer Chán (Idris Elba) moc dobře cítí jizvy, které mu způsobila lidská ruka a přísahá, že Mauglího zahubí. Chlapec je nucený opustit jediný domov, který kdy znal a vydává se na cestu plnou sebepoznání, vedený pouze moudrým panterem Baghírou (Ben Kingsley) a rozverným medvědem Balúem (Bill Murray). Po cestě Mauglí potkává tvory džungle, kteří mu nejsou vždycky zrovna přátelsky nakloněni. Mezi nimi je i Kaa, hypnotická krajta se svůdným hlasem (Scarlett Johansson) a prolhaný opičí král Ludvík (Christopher Walken), který se Mauglího snaží přesvědčit, aby mu vydal nebezpečné tajemství – oheň. Podle předlohy Rudyarda Kiplinga režíruje Jon Favreau. Datum české premiéry je stanoveno na 21. dubna 2016, datum slovenské premiéry na 14.4. 2016.

Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest