Marťan: První video představuje vesmírnou posádku

Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Matt Damon vás vezme na palubu vesmírné lodi Ares, kde můžete potkat jeho kolegy. Přidáváme nejnovější fotky a diagram s obsazením filmu.

Prometheus Ridleyho Scotta si před odletem do vesmíru s virální kampaní docela vyhrál a zdá se, že Marťan (The Martian) by se mohl vydat podobnou cestou. Ještě než se dočkáme jakéhokoliv teaseru nás astronaut Mark Watney (Matt Damon) ve virálním videu bere na palubu lodi Ares, kde divákům představuje jednotlivé členy posádky. Naštěstí to není žádná banda sucharů, takže se nemusíme bát, že by čas, který nestrávíme ve společnosti futuristického Robinsona, byl promarněný. Dole v galerii najdete osmičku obrázků, několik starších v lepší kvalitě, ale také několik nových. Poprvé si můžete prohlédnout Jeffa Danielse, který bude jako Teddy Sanders sedět na Zemi v řídícím centru, nezajímavější je však v celé galerii diagram, který rozkresluje kompletní obsazení a ještě doplní několik drobných faktů o cestě na Mars.

Marťan - Seznamte se s posádkou Area

Před šesti dny se Mark Watney jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď je přesvědčený, že bude prvním člověkem, který tam zemře. Málem zahynul v prašné bouři a zbytek jeho posádky odletěl v domnění, že je mrtvý. Mark nemá jak odeslat zprávu, že přežil. A i kdyby se s lidmi na Zemi spojit dokázal, zásoby mu dojdou mnohem dřív, než by stačila dorazit pomoc. Mark se však nevzdává. Vyzbrojen pouze svým důvtipem, technickými dovednostmi a nevyčerpatelným smyslem pro humor, který se pro něj stane nejcennějším zdrojem síly, se pouští do tvrdošíjného boje o přežití. Jak zdolává jednu zdánlivě nepřekonatelnou překážku za druhou, začíná věřit, že by na cizí planetě přece jen mohl obstát. Jenže Mars mu ještě přichystá nejedno překvapení.

Režíruje Ridley Scott, podle scénáře Drew Goddarda, Film je adaptací stejnojmenné knihy Andyho Weira. V hlavních rolích hrají Matt Damon, Sebastian Stan, Kate Mara, Jessica Chastain, Michael Peña, Askel Hennie, Sean Bean, Mackenzie Davis, Donal Glover, Kristen Wiig, Chiwetel Ejiofor a Jeff Daniels. Datum české premiéry je stanoveno na 26.11. 2015.

Zdroje: Oficiální Facebook, Oficiální web, Empire, Imgur

Galerie: 8

Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu Marťan: První video představuje vesmírnou posádku | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu